Twój partner w rekrutacji specjalistów i managerów ze świata digital

Pomagamy w znalezieniu najbardziej dopasowanych kandydatów do Twojej firmy

Specjalizacja IT/Sales/Digital Marketing/E-Commerce  

 

 

Znajdziemy Twoich kandydatów w ciągu maksymalnie 14 dni!

 

 

Chcę znaleźć pracęChcę zatrudnić specjalistę

TWÓJ PARTNER REKRUTACYJNY IT EXECUTIVE SEARCH Z DOTARCIEM DO NAJLEPSZYCH EKSPERTÓW I LIDERÓW NA RYNKU

Specjalizacja IT/Sales/Marketing/E-Commerce

Chcę znaleźć pracęChcę zatrudnić specjalistę

Agencja Rekrutacyjna IT. Usługi Executive Search – szybkie dotarcie do najlepszych kandydatów na rynku

 

Skąd się wzięła agencja rekrutacyjna IT Executive Search? Skumulowaliśmy 35 + letnie doświadczenie zarządcze w różnych rolach w międzynarodowych organizacjach działających na całym świecie głównie na rynkach Unii Europejskiej i Stanów Zjednoczonych. To pozwoliło nam założyć firmę doradztwa personalnego Executive Search na najwyższym poziomie.

Pomogliśmy dziesiątkom Startupów w prowadzeniu rekrutacji i ponad 2500 profesjonalistom znaleźć wymarzoną pracę. Dostarczamy nasze usługi, zapewniając spójność w zakresie onboardingu, rozwoju firmy, szkolenia i dopasowania kultury.

Połączenie naszego doświadczenia i najnowszej technologii rekrutacyjnej pozwoliło nam stworzyć agencje rekrutacyjną IT  z rozwiązaniami przeznaczonymi dla małych i średnich firm, korzystając z narzędzi dostępnych ostatnio tylko dla dużych, międzynarodowych organizacji.

Znajdziemy talent, który dostarczy wyniki

 

Nasi klienci polegają na powtarzalnym, opatentowanym przez FFS procesie wyszukiwania oraz unikalnych wywiadach behawioralnych, które prowadzą do rekomendacji kadry managerskiej oraz specjalistów, którzy przekraczają założone oczekiwania pracodawców.

Klienci i kandydaci zatrudniają FFS, wykorzystując proces rekrutacji Direct Search aby znaleźć najbardziej wykwalifikowanych, proaktywnych pracowników na stanowiska kierownicze lub specjalistyczne. Poświęcamy dużo czasu, aby poznać Twoją organizację, jej ludzi oraz Twoją charakterystyczną kulturę organizacyjną. Nasz zespół wnosi wartość dodaną dzięki naszej wiedzy i 35 letnim skumulowanym doświadczeniom w biznesie do współpracy i tworzenia rekomendacji.

FFS agencja rekrutacyjna it korzysta z naszego autorskiego Impact Search Process ™ , wywiadów behawioralnych, testów osobowości, scenek rodzajowych oraz case studies aby przedstawić najbardziej dopasowanych kandydatów pod względem operacyjnym i kulturowym.

Ponadto, ponieważ FFS koncentruje się zarówno na doświadczeniu technicznym, jak i dopasowaniu kulturowym, nasi kandydaci dostarczają oczekiwane wyniki w nowej firmie. Jako profesjonalista najwyższego szczebla wspieramy nasze procesy rekrutacyjne. W niektórych przypadkach udzielamy rocznej, bezpłatnej gwarancji na rekomendowanego kandydata. Porozmawiajmy.

Średni czas trwania projektu

Zrekrutowanych specjalistów

Zrealizowanych projektów rekrutacyjnych

Skuteczność rekrutacji w %

Dlaczego nie jesteśmy tacy sami jak inne agencje rekrutacyjne it?

firma rekrutacyjna IT

Gwarancja na zatrudnionych kandydatów

Na każdego rekomendowanego przez Fast Forward Solutions kandydata oferujemy długą gwarancje zatrudnienia 3-12 miesięcy. Oznacza to, że w przypadku rozwiązania umowy z kandydatem FFS rekrutuje w ramach gwarancji następnego dopasowanego kandydata bez kosztów dla Klienta

Fast_forward_solutions_Tech_Driven_Recruitment_agency_icon_7-min

Dotarcie do 4,1 miliona kandydatów

Zaoszczędzisz dużo czasu dzięki naszemu wyjątkowemu zasięgowi na rynku pracy który jest stworzony poprzez unikalne narzędzia sourcingowe oraz sieć kontaktów w specjalizacjach.
Docieramy do wysoce jakościowych biernych kandydatów – profesjonalistów, którzy nie szukają aktywnie pracy, ale są otwarci na właściwy ruch zawodowy.

Fast_forward_solutions_Tech_Driven_Recruitment_agency_icon_6-min

Szybko i efektywnie dopasowani kandydaci w 14 dni

Realizując z nami rekrutację it możesz być pewien, że działamy szybko operując w atrakcyjnym finansowo budżecie. Nasz średni czas prezentacji dopasowanych do oferty pracy kandydatów to 14 dni! Jest  to możliwe dzięki użyciu najnowszych narzędzi sourcingowych i rekrutacyjnych dostępnych na rynku.

agencja rekrutacyjna it idzie do góry

Specjalizacja sektorowa

 Ponieważ wszyscy konsultanci FFS wywodzą się z biznesu jesteśmy w stanie zrozumieć Twój model biznesowy i tak dostosować wymagania dla kandydatów aby zarekomendować naszym zdaniem najlepiej dopasowanych. Obejmuje to nowoczesną sprzedaż, cyfrowy marketing, IT, administrację, finanse, HR i wiele innych.

Agencja rekrutacyjna it Fast_forward_solutions_Tech_Driven_Recruitment_agency_icon_3-min

Wypracowanie i sprzedaż Twojego “przesłania”

Nasza agencja rekrutacyjna IT, wypracowuje z Klientem specyficzne przesłanie dla pasywnych kandydatów którą przekazujemy i sprzedajemy Twoim kandydatom. Na rynku pracownika w branży IT jest to bardzo ważny element sprowadzania najlepszych talentów na pokład.

Linkedin top 5% recruiter worldwide

Ekspertyza w sourcingu

Fast Forward Solutions oraz Tomasz – otrzymali  od Linkedin wyróżnienie dołączając do najlepszych 5% rekruterów na świecie używających Linkedin. Jesteśmy wykwalifikowani w znajdowaniu najlepszych talentów. Kandydaci chętnie z nami rozmawiają, ponieważ rozumiemy ich biznes i przez to jesteśmy wiarygodni.

W jakich branżach się specjalizujemy?

IT & Nowe technologie rekrutacja

IT & Nowe technologie

Niezależnie od tego, czy jest to natywna aplikacja mobilna, kod czy oprogramowanie, rozumiemy konieczność zatrudniania wykwalifikowanych talentów, którzy z natury rozumieją myślenie projektowe, proces i implementację. Fast Forward Solutions rekrutuje i zabezpiecza kluczowe talenty it, kandydatów,  którzy mają zdolności projektowe, estetykę i głębię wiedzy, których szukasz na pełnoetatowe i kontraktowe stanowiska.

AGENCJA REKRUTACYJNA Finanse korporacyjne rekrutacja

Digital marketing | E-Commerce

Dzięki wielu nowym kanałom komunikacji Twoja strategia musi być zarówno kreatywna, jak i oparta na danych. Aby upewnić się, że Twoja marka przenika tzw szum, aby dotrzeć do idealnego klienta, Twój cyfrowy zespół marketingowy musi być elastyczny, doświadczony i wszechstronny we wszystkich kanałach. E-Commerce to nie tylko sklepy internetowe, ale cała elektroniczna gospodarka. Korzystając z najlepszych talentów w głównych obszarach, zobowiązujemy się zapewnić najwyższy poziom innowacyjności oraz prezentację kandydatów z cyfrowego ekosystemu w cyfrowy sposób.

agencja FFS rekrutacja it

Nowoczesne usługi biznesowe GBS & BSS

Sektor usług biznesowych jest w coraz większym stopniu napędzany przez innowacje poprzez wykorzystanie technologii i rozwój strategii ukierunkowanych na klienta.

Wyścig o talent jest zacięty, co wymaga od firm bardziej kreatywnego wyszukiwania w najbliższym sektorze i poza nim. Wyzwaniem jest zatrudnianie doświadczonych kandydatów, myślacych nowymi kategoraimi np. VUCA z których wszyscy są bardzo poszukiwani.

agencja executive search it

Sprzedaż Outbound & Inbound

Znalezienie i zaangażowanie wszechstronnego Zespołu Sprzedaży – niezależnie od tego, czy jest to oprogramowanie dla przedsiębiorstw SAS, E-Commerce czy coś zupełnie nowego – wymaga wyrafinowanego podejścia i dogłębnej wiedzy o klientach, cyfrowym otoczeniu, taktyce i strategii sprzedaży. Jak znależć dobrego managera sprzedaży, najlepszego sprzedawcę czy administratora salesforce.com zawsze było wyzwaniem dla firm. Wiemy coś o tym i jesteśmy w stanie skutecznie pomóc.

firma headhunterska warszwa

Finanse korporacyjne & Fintech

Firmy Fintech starają się wypełnić luki między tym, co obecnie oferują usługi finansowe, a tym, czego globalny konsument oczekuje od wygody, doświadczenia użytkownika i szybkości. Fast Forward Solutions pozostaje w czołówce technologii finansowych, rozumiejąc jednocześnie potrzeby korporacyjne współpracując z organizacjami jak ACCA oraz CIMA nowej gospodarki cyfrowej, aby połączyć najlepsze w swojej klasie talenty z najnowocześniejszymi firmami każdej wielkości.

agencja headhunterskA IT

Zasoby ludzkie – HR

Tworząc i pielęgnując długoterminowe relacje z firmami, którym służymy, poznajemy cele i kultury korporacyjne naszych klientów. Dopasowujemy ich dokładne potrzeby na wszystkich poziomach z w pełni wykwalifikowanymi, dokładnie sprawdzonymi kandydatami na wszystkie stanowiska HR, od kadry kierowniczej po standardowe stanowiska specjalistów HR.

Co mówią o nas Klienci…

pozytywna ocena FFS

Future Processing

“Future Processing S.A. chciałaby wyrazić zadowolenie ze współpracy z Fast Forward Solutions sp. z o.o.  w zakresie prowadzenia rekrutacji na stanowisko Business Development Representative.

FFS dokładnie zbadało nasze potrzeby, oraz w szybkim tempie zaprezentowało bardzo dopasowanych do roli kandydatów.

Rekrutacja prowadzona była profesjonalnie, na szczególną pochwałę zasługuje dbałość o jasną, przejrzystą komunikację oraz sprawną koordynację całego procesu.

Polecamy Fast Forward Solutions jako rzetelnego partnera biznesowego w zakresie usług rekrutacyjnych każdej firmie działającej w branży IT, która ceni sobie skuteczne, profesjonalne działania połączone z doskonałą komunikacją”

Dawid Przespolewski

Head of Business Development
7N

7N

FFS doskonale rozumie naszą kulturę organizacyjną oraz wartości, którymi się kierujemy, co przekłada się na szybkie prezentowanie wysokiej jakości kandydatów na bardzo trudnym rynku IT. Profesjonalna realizacja własnych obowiązków, skuteczność działania, zrozumienie naszych potrzeb oraz wzorowa komunikacja pozwala nam rekomendować Fast Forward Solutions jako partnera rekrutacyjnego.

Grzegorz Pyzel

7N Vice President, Poland
Draxton

Draxton

Serdecznie polecam współpracę z Tomkiem B oraz Fast Forward Solutions. Zaangażowanie, profesjonalizm i dobre rady, którymi Tomek dzieli się z kandydatami, skutecznie pomagają w znalezieniu dobrej pracy i powiększaniu kompetencji. Pozytywne nastawienie oraz duży profesjonalizm w zrozumieniu potrzeb klienta i kandydata sprawiają, że poszukiwanie pracy staje się łatwiejsze i bardziej efektywne. Warto pracować z tak skutecznymi rekruterami!

Łukasz Setlak

IT Manager East of Europe, Draxton
Anga

Anga

FFS is very professional in his approach. He has an intuitive understanding of a business’s needs and is able to provide constructive help in the recruitment process. Tom from FFS has an excellent knowledge of his candidates in the International sales & marketing recruitment and his professional approach makes him an ideal business partner for any company looking to recruit.

Gabriella Wach

Director IT, Anga GmbH
Avenir Medical

Avenir Medical

Avenir Medical Poland Sp. z o.o. nawiązała współpracę z Fast Forward Solutions w procesie rekrutacji osoby na stanowisko Head of E-commerce & IT. Fast Forward Solutions jako agencja rekrutacyjna bardzo dobrze zrozumiała nasze potrzeby biznesowe, kulturę organizacyjną oraz w szybki i efektowny sposób dostarczyło odpowiednich kandydatów.

We współpracy z FSS widoczna jest bardzo duża determinacja do znalezienia kandydatów, którzy będą dopasowani do potrzeb firmy. To jest niewątpliwy plus i bez wahania mogę polecić wsparcie zespołu FSS w procesach rekrutacyjnych w obszarach IT/E-Commerce.

Marcin Słomski

Członek Zarządu FCAA, Avenir Medical Sp. z o.o.
Eastend.pl

Eastend.pl

“Bardzo podobała mi się praca z Tomkiem B.. On i jego zespół szybko zaprezentowali bardzo dobrych kandydatów. Byliśmy zaskoczeni szybkością i jakością usług”

Karol Arendt

CEO, Eastend.pl
Datto Inc.

Datto Inc.

Znam Tomasza od kilku lat. Jest doskonałym strategiem, identyfikuje możliwości i dostarcza obiecane wyniki. Uważam, że Tomasz jest innowacyjnym liderem, który oferuje kreatywne rozwiązania w zakresie rekrutacji sprzedaży oraz planowania wynagrodzeń. Ma doskonałe umiejętności networkingowe, których używał do pozyskiwania zasobów i skutecznych rekrutacji.

Daniel Moore

Director and Head of Commercial Operations - APAC & EMEA, Datto Inc.
Xiaomi Technology

Xiaomi Technology

I’ve had the distinct pleasure of having been a client of Fast Forward Solutions as a prospective employer. I can say, without hesitation, that Tomek’s team has exceeded my expectations in all the situations that we have worked together.  Very quick process of candidates searching as well as the superb quality of presented candidates helped Xiaomi CEE build organization quickly and competently.

I recommend Tomek’s for any role searching in all technology, sales and digital marketing areas. If Fast Forward Solution is hired, I am confident that it would be very beneficial for future Clients of Fast Forward Solutions.

If you have any further questions, please feel free to contact me.

Andrzej Gladki

Deputy General Manager Notheast Region, Xiaomi

Familijna

Jesteśmy klientem Fast Forward Solutions i cenimy sobie współpracę z Tomkiem Bożyczko. FFS dobrze rozumiało nasze potrzeby biznesowe oraz naszą kulturę organizacyjną co pozwoliło szybko zapewnić nam dobrze dopasowanych kandydatów. Fast Forward Solutions jest pierwszą agencją, którą wybraliśmy i bez wahania poleciłbym każdemu ich wsparcie w procesach rekrutacyjnych w obszarach IT.

Michał Kowalczyk

Członek Zarządu, Familijna

Zaufali nam 

agencja FFS rekrutacja it
agencja FFS rekrutacja it
agencja rekrutacyjna it