Skutecznie pomagamy budować zespoły IT | E-Commerce| Digital Marketing | Sales

Zapewniamy profesjonalne usługi oraz rozwiązania rekrutacyjne w obszarze IT i nowych technologii dla klientów w Polsce i na świecie.

znajdź talentZNAJDŹ PRACĘ

O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy butikową agencją rekrutacyjną specjalizującą się w obszarach IT | E-Commerce| Digital Marketing | Sales.

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści znający trendy, kierunki i perspektywy rozwoju rynku pracy.

Wiemy, że kluczem do powodzenia każdego projektu jest komunikacja dlatego uważnie słuchamy naszych klientów by poznać ich potrzeby, zrozumieć ich kulturę organizacyjną i zaproponować unikatowe rozwiązania, które będą najlepiej odpowiadać ich oczekiwaniom.

Dzięki naszej wiedzy, kompetencjom, praktyce oraz indywidualnemu podejściu, dostarczamy naszym klientom rozwiązań, które pomagają im osiągać ambitne cele, odnosić sukcesy i rozwijać się ich organizacjom.

NASZE USŁUGI

Modele współpracy

RaaS (Recruitment as a Service) - wynajmij rekrutera na 1-2 projekty

Model współpracy polegający na obsłudze przez naszego rekrutera Twojego projektu rekrutacyjnego w abonamencie miesięcznym. Model pozwala zaoszczędzić do 50% kosztów w porównaniu do tradycyjnego modelu agencyjnego. 

RPO (Recruitment Process Outsourcing) - wynajmij rekrutera na wyłączność

Model współpracy polegający na obsłudze przez naszego rekrutera kilku Twoich projektów  rekrutacyjnych w abonamencie miesięcznym. Model pozwala zaoszczędzić do 65% kosztów w porównaniu do tradycyjnego modelu agencyjnego. ia Twojego projektu rekrutacyjnego.

Direct Placement Rekrutacje stałe specjalistów i managerów

Model rekrutacji  oparty o bardzo skuteczną metodę Direct Search. Docieramy do kandydatów biernych, którzy sami nie zaaplikują na Twoje ogłoszenie rekrutacyjne. Na naszych kandydatów obowiązuje gwarancja od 3-6 miesięcy.

Marketing rekrutacyjny

Pomagamy naszym klientom w procesie promowania marki pracodawcy z wykorzystaniem metodologii oraz narzędzi digital marketingowych, których celem jest pozyskanie najlepszych kandydatów dla Twojej firmy.

Team Extension

Budowa zespołu IT to długi i kosztowny proces. Często szybszym rozwiązaniem okazuje się skorzystanie z outsourcingu i powierzenie procesów IT zewnętrznemu wykonawcy. Pomagamy firmom poprzez zapewnienie gotowych do działania specjalistów, którzy w krótkim czasie są w stanie dołączyć do istniejących projektów.

U

Executive Search

Metoda bezpośredniego poszukiwania kandydatów na kluczowe stanowiska w organizacji. Docieramy i motywujemy do podjęcia rozmów potencjalnych kandydatów o unikalnych, wysoko rozwiniętych kompetencjach, którzy najlepiej spełniają oczekiwania pracodawcy, a w danej chwili nie szukają aktywnie pracy.

Zaoszczędź na procesie rekrutacyjnym do 65%

Dużo niższe koszty współpracy niż w modelu opartym o Success Fee

Sprawdź
Agencja Executive Search – skuteczna rekrutacja specjalistów i kadry zarządzającej

Nasza misja i wartości

Wspieranie pracodawców w poszukiwaniu najlepszych talentów oraz umożliwianie kandydatom budowania ekscytujących karier.

profesjonalizm

zaangażowanie

transparentność

szybkość działania

wsparcie

TESTIMONIALS

Co mówią o nas klienci i kandydaci

pozytywna ocena FFS

Future Processing

“Future Processing S.A. chciałaby wyrazić zadowolenie ze współpracy z Fast Forward Solutions sp. z o.o.  w zakresie prowadzenia rekrutacji na stanowisko Business Development Representative.

FFS dokładnie zbadało nasze potrzeby, oraz w szybkim tempie zaprezentowało bardzo dopasowanych do roli kandydatów.

Rekrutacja prowadzona była profesjonalnie, na szczególną pochwałę zasługuje dbałość o jasną, przejrzystą komunikację oraz sprawną koordynację całego procesu.

Polecamy Fast Forward Solutions jako rzetelnego partnera biznesowego w zakresie usług rekrutacyjnych każdej firmie działającej w branży IT, która ceni sobie skuteczne, profesjonalne działania połączone z doskonałą komunikacją”

Dawid Przespolewski

Head of Business Development
7N

7N

FFS doskonale rozumie naszą kulturę organizacyjną oraz wartości, którymi się kierujemy, co przekłada się na szybkie prezentowanie wysokiej jakości kandydatów na bardzo trudnym rynku IT. Profesjonalna realizacja własnych obowiązków, skuteczność działania, zrozumienie naszych potrzeb oraz wzorowa komunikacja pozwala nam rekomendować Fast Forward Solutions jako partnera rekrutacyjnego.

Grzegorz Pyzel

7N Vice President, Poland
Draxton

Draxton

Serdecznie polecam współpracę z Tomkiem B oraz Fast Forward Solutions. Zaangażowanie, profesjonalizm i dobre rady, którymi Tomek dzieli się z kandydatami, skutecznie pomagają w znalezieniu dobrej pracy i powiększaniu kompetencji. Pozytywne nastawienie oraz duży profesjonalizm w zrozumieniu potrzeb klienta i kandydata sprawiają, że poszukiwanie pracy staje się łatwiejsze i bardziej efektywne. Warto pracować z tak skutecznymi rekruterami!

Łukasz Setlak

IT Manager East of Europe, Draxton
Anga

Anga

FFS is very professional in his approach. He has an intuitive understanding of a business’s needs and is able to provide constructive help in the recruitment process. Tom from FFS has an excellent knowledge of his candidates in the International sales & marketing recruitment and his professional approach makes him an ideal business partner for any company looking to recruit.

Gabriella Wach

Director IT, Anga GmbH
Avenir Medical

Avenir Medical

Avenir Medical Poland Sp. z o.o. nawiązała współpracę z Fast Forward Solutions w procesie rekrutacji osoby na stanowisko Head of E-commerce & IT. Fast Forward Solutions jako agencja rekrutacyjna bardzo dobrze zrozumiała nasze potrzeby biznesowe, kulturę organizacyjną oraz w szybki i efektowny sposób dostarczyło odpowiednich kandydatów.

We współpracy z FSS widoczna jest bardzo duża determinacja do znalezienia kandydatów, którzy będą dopasowani do potrzeb firmy. To jest niewątpliwy plus i bez wahania mogę polecić wsparcie zespołu FSS w procesach rekrutacyjnych w obszarach IT/E-Commerce.

Marcin Słomski

Członek Zarządu FCAA, Avenir Medical Sp. z o.o.
Eastend.pl

Eastend.pl

“Bardzo podobała mi się praca z Tomkiem B.. On i jego zespół szybko zaprezentowali bardzo dobrych kandydatów. Byliśmy zaskoczeni szybkością i jakością usług”

Karol Arendt

CEO, Eastend.pl
Datto Inc.

Datto Inc.

Znam Tomasza od kilku lat. Jest doskonałym strategiem, identyfikuje możliwości i dostarcza obiecane wyniki. Uważam, że Tomasz jest innowacyjnym liderem, który oferuje kreatywne rozwiązania w zakresie rekrutacji sprzedaży oraz planowania wynagrodzeń. Ma doskonałe umiejętności networkingowe, których używał do pozyskiwania zasobów i skutecznych rekrutacji.

Daniel Moore

Director and Head of Commercial Operations - APAC & EMEA, Datto Inc.
Xiaomi Technology

Xiaomi Technology

I’ve had the distinct pleasure of having been a client of Fast Forward Solutions as a prospective employer. I can say, without hesitation, that Tomek’s team has exceeded my expectations in all the situations that we have worked together.  Very quick process of candidates searching as well as the superb quality of presented candidates helped Xiaomi CEE build organization quickly and competently.

I recommend Tomek’s for any role searching in all technology, sales and digital marketing areas. If Fast Forward Solution is hired, I am confident that it would be very beneficial for future Clients of Fast Forward Solutions.

If you have any further questions, please feel free to contact me.

Andrzej Gladki

Deputy General Manager Notheast Region, Xiaomi

Familijna

Jesteśmy klientem Fast Forward Solutions i cenimy sobie współpracę z Tomkiem Bożyczko. FFS dobrze rozumiało nasze potrzeby biznesowe oraz naszą kulturę organizacyjną co pozwoliło szybko zapewnić nam dobrze dopasowanych kandydatów. Fast Forward Solutions jest pierwszą agencją, którą wybraliśmy i bez wahania poleciłbym każdemu ich wsparcie w procesach rekrutacyjnych w obszarach IT.

Michał Kowalczyk

Członek Zarządu, Familijna