Poznaj nasze Case Studies

Jak współpraca z Fast Forward Solutions wygląda w praktyce?

Rekrutacja kierownika prac elektrycznych

Connthink Kierownik Prac Elektrycznych

Nasz klient, firma Connthink, to renomowana firma specjalizująca się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań elektroinstalacyjnych, którą tworzy grupa ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Firma jest uznanym ekspertem w zakresie wdrażania i integracji systemów elektronicznych, elektrycznych oraz dostarczania rozwiązań opartych na sieciach

 

Read more ⇾

Case stty Fast Forward Solutions - znalezc head of software house

Klient z NDA – Head of the Software House

Nasz klient to renomowana firma informatyczna specjalizująca się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań IT dla klientów z różnych sektorów, w tym przemysłu, handlu, finansów i usług. Firma od lat zyskuje uznanie jako ekspert w zakresie wdrażania i integracji systemów informatycznych takich jak SAP oraz dostarczania rozwiązań opartych na chmurze

 

Read more ⇾

Case study for Future Procesiing recruitment project done by fast forward solutions

Future Processing – Business Development Manager (International Markets)

Future Processing to firma informatyczna, która specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu oprogramowania na zamówienie dla klientów z różnych branż.  Future Processing zatrudnia ponad 1000 pracowników, którzy pracują nad projektami dla klientów z całego świata. Firma obsługuje wiele branż, w tym finanse, ubezpieczenia, medycynę, e-commerce i wiele innych.

 

Read more ⇾

Doxy Chain – Head of Sales

DoxyChain jest nowatorskim Start-upem, pionierem technologii DLT DMS. Dostarcza pierwszą, najbardziej efektywną kosztowo, modułową infrastrukturę Blockchain dla DMS. Tworzy całą infrastrukturę Blockchain do zarządzania dokumentami realizowaną przez inteligentne kontrakty, z interfejsami API dla głównych aplikacji korporacyjnych i innych Blockchainów.

 

Read more ⇾

Avenir Medical – Head of IT&E-Commerce

AVENIR MEDICAL to firma, która od początku swojego istnienia dąży do dostarczania najlepszej jakości produktów i usług, które poprawiają jakość i komfort widzenia. Zasięg jej działalności jest podzielony na trzy kategorie: Retail, Online/e-commerce oraz Brands. Zarząd Avenir Medical potrzebował pomocy w znalezieniu Head of IT/ E-Commerce do swojego zespołu zarządzającego biznesem w Polsce.

Read more ⇾

Rekrutacje Head of IT dla grupy Familijna

GRUPA Familijna – Head of IT

GRUPA FAMILIJNA to firma produkcyjna w branży piekarniczej, rodzinna piekarnia, która traktuje swoich klientów jak członków rodziny. Każdy wypiek z ich piekarni powstaje z najwyższą starannością i troskliwością o jakość, aby każdemu towarzyszył domowy charakter i pyszny smak. 

Read more ⇾

case study Perfect Gym by Fast forward Solutions

Perfect Gym – Head of Sales

Perfect Gym to dynamicznie rozwijająca się firma, oferująca kompleksowe rozwiązania software  w dziedzinie zarządzania klubami fitness. Ich innowacyjne oprogramowanie umożliwia zarządzanie klubami fitness, siłowniami, basenami i innymi obiektami sportowymi w sposób bardziej efektywny i elastyczny.

 

Read more ⇾

Inspeerity – 3x .NET Developer

Inspeerity to polski software house z siedzibą w Białymstoku oraz Warszawie specjalizujący się w tworzeniu oprogramowania typu full stack – doświadczeni inżynierowie i strategowie produktu mogą wkroczyć w każdą fazę cyklu życia projektu – od zdefiniowania wymagań projektowych, po projektowanie, budowanie i wdrażanie aplikacji webowych, backendowych, korporacyjnych i mobilnych. W związku z szybkim przyrostem nowych projektów firma szukała trzech Senior .NET Deweloperów. 

Read more ⇾

 

Safilo – Sales Team ( 5 Sales Reps)

Założona w 1934 roku we włoskim regionie Veneto, Grupa Safilo jest jednym z głównych graczy w branży okularów w zakresie projektowania, produkcji i dystrybucji oprawek do okularów, okularów przeciwsłonecznych, okularów sportowych, gogli i kasków. Grupa projektuje i produkuje swoje kolekcje, łącząc innowacje stylistyczne, techniczne i przemysłowe z jakością i umiejętnym wykonaniem. Spółce Safilo zależało na szybkim i sprawnym zbudowaniu od podstaw zespołu sprzedaży.

Read more ⇾

Pearl Convert – 5x Magento Developer

Pearl Group jest czołowym partnerem IT w dziedzinie rozwiązań biznesowych i e-commerce w regionie Skandynawii, a także największym partnerem SAP w Norwegii. W ciągu ostatnich 5 lat firma osiągnęła wzrost o 20-25%. Wśród klientów Pearl Group znajdują się takie firmy jak Bohus, Motek, Fjellsport, Telenor, Komplett, Norengros, Jernia, Outnorth, Vitus, Norgesgruppen, H&M. Convert zwróciło się do Fast Forward Solutions w kwestii wsparcia przy rekrutacji 5 Developerów Magento 2

Read more ⇾

Umów się na bezpłatną konsultację 

Chcesz wzmocnić swój zespół wyjątkowymi specjalistami?

Skorzystaj z naszej bezpłatnej konsultacji i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc w tym wyzwaniu.

Zaplanuj 15-minutowe spotkanie online i zacznij budować swój dream team z naszą pomocą