Fast Forward Solutions – #TalentforGrowth

Jesteśmy specjalistami w rekrutacji cyfrowej i technologicznej, rozumiejąc wyzwania biznesowe z obszarów technologii, finansów i sprzedaży. Wspieramy pracodawców w znajdowaniu najlepszych talentów i zachęcamy kandydatów do budowania ekscytujących karier.

Jak to działa?

Zarządzamy całym procesem rekrutacyjnym dla Ciebie, od pozyskiwania kandydatów do ofertowania, skracając czas (time-to-hire), obniżając realne koszty rekrutacji odciążając od problemów, pozwalając Ci spędzać więcej czasu na najważniejszym elemencie: zarządzaniem biznesem.

Dzięki naszemu autorskiemu ośmiostopniowemu procesowi  IMPACT SEARCH ™ nasze usługi rekrutacyjne dostarczają dopasowanych do roli najwyższej jakości  kandydatów – średnio w ciągu 14 dni!

 

Co mówią nasi Klienci?

Byłem pod wrażeniem szybkości i jakości pracy wykonanej przez Tomka B. i jego team. Wielkie dzięki za profesjonalizm i szybką pomoc w rozwiązaniu naszego problemu rekrutacyjnego!

Andrew Gladki

CEE Managing Director Deputy, Xaomi Technology

“Bardzo podobała mi się praca z Tomkiem B.. On i jego zespół szybko zaprezentowali bardzo dobrych kandydatów. Byliśmy zaskoczeni szybkością i jakością usług”

Karol Arendt

CEO & Founder, Eastend.pl

Tom is very professional in his approach. He has an intuitive understanding of a business’s needs and is able to provide constructive help in the recruitment process. Tom has an excellent knowledge of his candidates in the International sales & marketing recruitment and his professional approach makes him an ideal business partner for any company looking to recruit.

Gabriella Wach

IT Director, ANGA LTD.

Znam Tomasza od kilku lat. Jest doskonałym strategiem, identyfikuje możliwości i dostarcza obiecane wyniki. Uważam, że Tomasz jest innowacyjnym liderem, który oferuje kreatywne rozwiązania w zakresie rekrutacji sprzedaży oraz planowania wynagrodzeń. Ma doskonałe umiejętności networkingowe, których używał do pozyskiwania zasobów i skutecznych rekrutacji.

Daniel Moore

Director and Head of Commercial Operations - APAC & EMEA, Datto Inc.

Jak możemy pomóc?

W Fast Forward Solutions zapewniamy usługę o dużej wartości relatywnie niskim budżetem, przyciągamy i zarządzamy kandydatami dzięki naszej usłudze rekrutacji executive search.

Nasze usługi usprawniają tradycyjny proces rekrutacji, dostarczając wysokiej jakości kandydatów w bardzo szybkim czasie 14 dni.

Korzystamy z kombinacji oprogramowania do zarządzania opartego na chmurze, bardzo efektywnych narzędzi do pozyskiwania kandytatów zasilanych przez AI  oraz naszych  wewnętrznych umiejętności rekrutacyjnych, aby dotrzeć do najlepszych talentów na rynku, umożliwiając szybkie otrzymywanie aplikacji i obniżenie kosztów na zatrudnienia.

Dzięki ponad 35-letniemu doświadczeniu w naszej przestrzeni nasi specjaliści zbudowali sieć kontaktów oraz wiedzy, jak przygotować ofertę pracy, aby przyciągnąć jak najlepszych kandydatów. 

Wybierz właściwą opcję dla Ciebie

Za jednorazową opłatę możesz przeprowadzić cały proces  rekrutacyjny

W pakiecie:

N

Doradztwo przy stworzeniu EVP (Employee Value Proposition)

N

Dotarcie do “Pasywnych kandydatów” oraz pracowników konkurencji

N

Efektywna sprzedaż Twojego “przesłania” do pasywnych kandydatów, z informacja dlaczego powinni dołączyć do Twojej organizacji

N

Pełna poufność oraz realizacja poufnych projektów

N

Doradztwo przy przygotowanie atrakcyjnej oferty pracy dla kandydata oraz asysta przy wypowiedzeniu u starego pracodawcy

N

Pełne zaangażowanie w projekt oraz możliwość kontaktu 365/24/7 z nami

Dlaczego nie jesteśmy kolejną agencją rekrutacyjną?

I-Talents_Tech_Driven_Recruitment_agency_icon

Gwarancja na zatrudnionych kandydatów

Na każdego rekomendowanego przez Fast Forward Solutions kandydata oferujemy długą gwarancje zatrudnienia 3-12 miesięcy. Oznacza to, że w przypadku rozwiązania umowy z kandydatem FFS rekrutuje w ramach gwarancji następnego dopasowanego kandydata bez kosztów dla Klienta

I-Talents_Tech_Driven_Recruitment_agency_icon

Najnowsze narzędzia rekrutacyjne

Wszyscy twoi kandydaci są zapisani dla Ciebie w łatwej w obsłudze aplikacji. Pozwala to śledzić aplikacje, a także planować  rozmowy kwalifikacyjne, umożliwiając znaczące usprawnienie procesu rekrutacji.

I-Talents_Tech_Driven_Recruitment_agency_icon

Szybko i efektywnie dopasowani kandydaci w 14 dni

Najlepszą częścią naszej usługi rekrutacji online jest to, że działamy szybko operując w atrakcyjnym finansowo budżecie. Nasz średni czas prezentacji dopasowanych kandydatów to 14 dni! Jest  to możliwe dzięki użyciu najnowszych narzędzi sourcingowych i rekrutacyjnych dostępnych na rynku.

I-Talents_Tech_Driven_Recruitment_agency_icon

Specjalizacja sektorowa

Jesteśmy jedyną agencją rekrutującą w ramach stałej opłaty, która specjalizuje się w tworzeniu niestandardowych kampanii rekrutacyjnych dla sektora, w którym rekrutujesz. Obejmuje sprzedaż, cyfrowy marketing, IT, administrację, finanse, HR i wiele innych.

I-Talents_Tech_Driven_Recruitment_agency_icon

Wypracowanie i sprzedaż Twojego “przesłania”

Kiedy rozpoczynamy nasz IMPACT SEARCH PROCES, wypracowujemy z Klientem specyficzne przesłanie dla pasywnych kandydatów którą przekazujemy i sprzedajemy twoją kandydatom. Na rynku pracownika w branży IT jest to bardzo ważny element sprowadzania najlepszych talentów na pokład.

I-Talents_Tech_Driven_Recruitment_agency_icon

Ekspertyza w sourcingu

Tomasz & Kasia – otrzymali od Linkedin wyróżnienie dołączając do najlepszych 5% rekruterów na świecie używających Linkedin. Jesteśmy wykwalifikowani w znajdowaniu najlepszych talentów. Kandydaci chętnie z nami rozmawiają, ponieważ rozumiemy ich biznes i przez to jesteśmy wiarygodni.

Dowiedz się więcej o naszych usługach

Co mówią nasi klienci?

“Bardzo podobała mi się praca z Tomkiem B.. On i jego zespół szybko zaprezentowali bardzo dobrych kandydatów. Byliśmy zaskoczeni szybkością i jakością usług”

 

– Karol A. – CEO EASTEND.PL

I-Talents_Tech_Driven_Recruitment_agency_icon
I-Talents_Tech_Driven_Recruitment_agency_icon
I-Talents_Tech_Driven_Recruitment_agency_icon
I-Talents_Tech_Driven_Recruitment_agency_icon

Nasza firma

Dane kontaktowe

Amsterdam: +31 618 76 74 80

  Gdańsk: +48 600 400 601

Wrocław: + 48 600 400 601

  contact@ffsolutions.pl