Fast Forward Solutions

#TalentforGrowth

Firma rekrutacyjna Fast Forward Solutions Executive Search.. Jesteśmy specjalistami w rekrutacji cyfrowej i technologicznej, rozumiejąc wyzwania biznesowe z obszarów technologii, finansów i sprzedaży. Wspieramy pracodawców w znajdowaniu najlepszych talentów i zachęcamy kandydatów do budowania ekscytujących karier.

Radykalnie odmienne podejście do poszukiwania najlepszych kandydatów, rekrutacji i doradztwa w zakresie talentów

Fast Forward Solutions jest firmą Executive Search, która specjalizuje się we współpracy z firmami internetowymi i technologicznymi w celu budowania światowej klasy zespołów zarządzających.

Wierzymy, że kluczem do sukcesu executive search jest właściwe ustalenie szczegółów – czy to podczas identyfikacji, przyciągania, oceny czy też zamykania kandydatów – dbamy o wszystkie te elementy w procesie wyszukiwania. Zapewniamy naszym klientom doradztwo, które ogranicza ryzyko związane z każdym procesem rekrutacji. W FFS jesteśmy po to, aby zarówno wysłuchać Państwa wymagań, jak i doradzić, jak najlepiej znaleźć, przyciągnąć i ocenić właściwych kandydatów.

agencja FFS rekrutacja it
agencja FFS rekrutacja it
agencja rekrutacyjna it

Poprzez stworzenie odpowiedniego procesu i skuteczne przeprowadzenie projektu rekrutacyjnego, możemy znacznie zwiększyć Twoje szanse na znalezienie i przyciągnięcie najlepszych ludzi. Nasza sieć oraz narzędzia  pozwala nam na stworzenie właściwej strategii dla każdego klienta, wykorzystując własne badania i źródła branżowe w celu zidentyfikowania najbardziej odpowiednich firm w sektorze oraz prowadzenia skutecznego i ukierunkowanego procesu poszukiwania. Takie podejście pozwala nam szybko skoncentrować się i skontaktować z najbardziej odpowiednimi kandydatami, aby spełnić specyficzne wymagania naszych klientów.

Dzięki naszemu autorskiemu ośmiostopniowemu procesowi  IMPACT SEARCH ™ nasze usługi rekrutacyjne dostarczają dopasowanych do roli najwyższej jakości  kandydatów – średnio w ciągu 14 dni!

Firma rekrutacyjna FFS Proces Impact Search

Jak możemy pomóc?

Nasza firma rekrutacyjna Fast Forward Solutions zapewni usługę doradztwa personalnego o dużej wartości z atrakcyjnym budżetem, przyciągamy i zarządzamy kandydatami dzięki naszej usłudze rekrutacji executive search./direct search.

Nasze usługi usprawniają tradycyjny proces rekrutacji, dostarczając wysokiej jakości kandydatów na rynku pracy w bardzo szybkim czasie 14 dni.

Korzystamy z kombinacji oprogramowania do zarządzania opartego na chmurze, bardzo efektywnych narzędzi do pozyskiwania kandytatów zasilanych przez AI  oraz naszych  wewnętrznych umiejętności rekrutacyjnych, aby dotrzeć do najlepszych talentów na rynku, umożliwiając szybkie otrzymywanie aplikacji i obniżenie kosztów na zatrudnienia.

Dzięki ponad 35-letniemu doświadczeniu w naszej przestrzeni nasi specjaliści zbudowali sieć kontaktów oraz wiedzy, jak przygotować ofertę pracy, aby przyciągnąć jak najlepszych kandydatów. 

Wybierz właściwą opcję dla Ciebie

 

N
Doradztwo przy stworzeniu EVP (Employee Value Proposition)
N

Dotarcie do “Pasywnych kandydatów” oraz najlepszych pracowników konkurencji

N
Efektywna sprzedaż Twojego “przesłania” do pasywnych kandydatów, z informacja dlaczego powinni dołączyć do Twojej organizacji
N
Pełna poufność oraz realizacja poufnych projektów
N
Doradztwo przy przygotowanie atrakcyjnej oferty pracy dla kandydata oraz asysta przy wypowiedzeniu u starego pracodawcy
N
Pełne zaangażowanie w projekt oraz możliwość kontaktu 365/24/7 z nami

Zaufali nam 

To nie jest kolejna firma rekrutacyjna it…

Firma_rekrutacyjna_Fast_forward_solutions_Tech_Driven_Recruitment_agency_icon_13-min

Gwarancja na zatrudnionych kandydatów

Na każdego rekomendowanego przez Fast Forward Solutions kandydata oferujemy długą gwarancje zatrudnienia 3-12 miesięcy. Oznacza to, że w przypadku rozwiązania umowy z kandydatem FFS rekrutuje w ramach gwarancji następnego dopasowanego kandydata bez kosztów dla Klienta

firma rekrutacyjna

Najnowsze narzędzia rekrutacyjne

Wszyscy Twoi kandydaci są zapisani dla Ciebie w łatwej w obsłudze aplikacj, ocenionej jako #1 ATS/CRM przez firmę Gartner. Pozwala to śledzić aplikacje, a także planować  rozmowy kwalifikacyjne, umożliwiając znaczące usprawnienie procesu rekrutacji.

Fast_forward_solutions_Tech_Driven_Recruitment_agency_icon_15-min

Szybko i efektywnie dopasowani kandydaci w 14 dni

Najlepszą częścią naszej usługi rekrutacji online jest to, że działamy szybko operując w atrakcyjnym finansowo budżecie. Nasz średni czas prezentacji dopasowanych kandydatów to 14 dni! Jest  to możliwe dzięki użyciu najnowszych narzędzi sourcingowych i rekrutacyjnych dostępnych na rynku.

firma rekrutacyjna

Specjalizacja sektorowa

Jesteśmy jedyną agencją rekrutującą w ramach stałej opłaty, która specjalizuje się w tworzeniu niestandardowych kampanii rekrutacyjnych dla sektora, w którym rekrutujesz. Obejmuje sprzedaż, cyfrowy marketing, IT, administrację, finanse, HR i wiele innych.

Firma rekrutacyjna

Wypracowanie i sprzedaż Twojego “przesłania”

Kiedy rozpoczynamy nasz IMPACT SEARCH PROCES, wypracowujemy z Klientem specyficzne przesłanie dla pasywnych kandydatów którą przekazujemy i sprzedajemy twoją kandydatom. Na rynku pracownika w branży IT jest to bardzo ważny element sprowadzania najlepszych talentów na pokład.

Linkedin top 5% recruiter worldwide

Ekspertyza w sourcingu

Fast Forward Solutions oraz Tomasz – otrzymali  od Linkedin wyróżnienie dołączając do najlepszych 5% rekruterów na świecie używających Linkedin. Jesteśmy wykwalifikowani w znajdowaniu najlepszych talentów. Kandydaci chętnie z nami rozmawiają, ponieważ rozumiemy ich biznes i przez to jesteśmy wiarygodni.

Co mówią nasi Klienci…

pozytywna ocena FFS

Future Processing

“Future Processing S.A. chciałaby wyrazić zadowolenie ze współpracy z Fast Forward Solutions sp. z o.o.  w zakresie prowadzenia rekrutacji na stanowisko Business Development Representative.

FFS dokładnie zbadało nasze potrzeby, oraz w szybkim tempie zaprezentowało bardzo dopasowanych do roli kandydatów.

Rekrutacja prowadzona była profesjonalnie, na szczególną pochwałę zasługuje dbałość o jasną, przejrzystą komunikację oraz sprawną koordynację całego procesu.

Polecamy Fast Forward Solutions jako rzetelnego partnera biznesowego w zakresie usług rekrutacyjnych każdej firmie działającej w branży IT, która ceni sobie skuteczne, profesjonalne działania połączone z doskonałą komunikacją”

Dawid Przespolewski

Head of Business Development
7N

7N

FFS doskonale rozumie naszą kulturę organizacyjną oraz wartości, którymi się kierujemy, co przekłada się na szybkie prezentowanie wysokiej jakości kandydatów na bardzo trudnym rynku IT. Profesjonalna realizacja własnych obowiązków, skuteczność działania, zrozumienie naszych potrzeb oraz wzorowa komunikacja pozwala nam rekomendować Fast Forward Solutions jako partnera rekrutacyjnego.

Grzegorz Pyzel

7N Vice President, Poland
Draxton

Draxton

Serdecznie polecam współpracę z Tomkiem B oraz Fast Forward Solutions. Zaangażowanie, profesjonalizm i dobre rady, którymi Tomek dzieli się z kandydatami, skutecznie pomagają w znalezieniu dobrej pracy i powiększaniu kompetencji. Pozytywne nastawienie oraz duży profesjonalizm w zrozumieniu potrzeb klienta i kandydata sprawiają, że poszukiwanie pracy staje się łatwiejsze i bardziej efektywne. Warto pracować z tak skutecznymi rekruterami!

Łukasz Setlak

IT Manager East of Europe, Draxton
Anga

Anga

FFS is very professional in his approach. He has an intuitive understanding of a business’s needs and is able to provide constructive help in the recruitment process. Tom from FFS has an excellent knowledge of his candidates in the International sales & marketing recruitment and his professional approach makes him an ideal business partner for any company looking to recruit.

Gabriella Wach

Director IT, Anga GmbH
Avenir Medical

Avenir Medical

Avenir Medical Poland Sp. z o.o. nawiązała współpracę z Fast Forward Solutions w procesie rekrutacji osoby na stanowisko Head of E-commerce & IT. Fast Forward Solutions jako agencja rekrutacyjna bardzo dobrze zrozumiała nasze potrzeby biznesowe, kulturę organizacyjną oraz w szybki i efektowny sposób dostarczyło odpowiednich kandydatów.

We współpracy z FSS widoczna jest bardzo duża determinacja do znalezienia kandydatów, którzy będą dopasowani do potrzeb firmy. To jest niewątpliwy plus i bez wahania mogę polecić wsparcie zespołu FSS w procesach rekrutacyjnych w obszarach IT/E-Commerce.

Marcin Słomski

Członek Zarządu FCAA, Avenir Medical Sp. z o.o.
Eastend.pl

Eastend.pl

“Bardzo podobała mi się praca z Tomkiem B.. On i jego zespół szybko zaprezentowali bardzo dobrych kandydatów. Byliśmy zaskoczeni szybkością i jakością usług”

Karol Arendt

CEO, Eastend.pl
Datto Inc.

Datto Inc.

Znam Tomasza od kilku lat. Jest doskonałym strategiem, identyfikuje możliwości i dostarcza obiecane wyniki. Uważam, że Tomasz jest innowacyjnym liderem, który oferuje kreatywne rozwiązania w zakresie rekrutacji sprzedaży oraz planowania wynagrodzeń. Ma doskonałe umiejętności networkingowe, których używał do pozyskiwania zasobów i skutecznych rekrutacji.

Daniel Moore

Director and Head of Commercial Operations - APAC & EMEA, Datto Inc.
Xiaomi Technology

Xiaomi Technology

I’ve had the distinct pleasure of having been a client of Fast Forward Solutions as a prospective employer. I can say, without hesitation, that Tomek’s team has exceeded my expectations in all the situations that we have worked together.  Very quick process of candidates searching as well as the superb quality of presented candidates helped Xiaomi CEE build organization quickly and competently.

I recommend Tomek’s for any role searching in all technology, sales and digital marketing areas. If Fast Forward Solution is hired, I am confident that it would be very beneficial for future Clients of Fast Forward Solutions.

If you have any further questions, please feel free to contact me.

Andrzej Gladki

Deputy General Manager Notheast Region, Xiaomi

Familijna

Jesteśmy klientem Fast Forward Solutions i cenimy sobie współpracę z Tomkiem Bożyczko. FFS dobrze rozumiało nasze potrzeby biznesowe oraz naszą kulturę organizacyjną co pozwoliło szybko zapewnić nam dobrze dopasowanych kandydatów. Fast Forward Solutions jest pierwszą agencją, którą wybraliśmy i bez wahania poleciłbym każdemu ich wsparcie w procesach rekrutacyjnych w obszarach IT.

Michał Kowalczyk

Członek Zarządu, Familijna