Fast Forward Solutions

Digitalizacja nie jest napędzana przez technologię….

Jest napędzana przez ludzi

FFS dostarcza wyjątkowe talenty zwiększające

obroty w cyfrowym ekosystemie

Jaka jest historia Fast Forward Solutions?

Pracując dla organizacji międzynarodowych na różnych poziomach zarządzania, doświadczyliśmy trudności, związanych z przyciąganiem i wybieraniem najlepszych talentów. Niepowodzenia w pozyskiwaniu talentów wpłynęły na naszą działalność tak poważnie, że zdecydowaliśmy się wykorzystać całe nasze doświadczenie menedżerskie i wiedzę, aby stworzyć nowe podejście rekrutacyjne i zminimalizować ryzyko biznesowe. To jest czysty początek rozwiązań Fast Forward – prosty, szybki, oparty na technologii i zorientowany na klienta.

Pomagamy firmom znaleźć wyjątkowe talenty z pasją do oprogramowania, marketingu cyfrowego, finansów, operacji i sprzedaży. Jesteśmy autentyczni. Wierzymy w partnerstwo, doradzanie klientom w skutecznym pozyskiwaniu talentów, budowanie całych zespołów i organizacji. Cieszymy się, że możemy pozytywnie wpłynąć na działalność naszych Klientów, aby osiągnąć ambitne cele. Z nami nigdy nie chodziło o bycie największym. Zawsze chodziło o bycie najlepszym i robienie właściwych rzeczy.

Tomek Bożyczko

Tomek Bożyczko

Managing Partner

 

Jestem menedżerem operacyjnym z ponad 20-letnim doświadczeniem zdobytym w organizacjach międzynarodowych, głównie w obszarze e-commerce, marketingu cyfrowego, sprzedaży i finansów korporacyjnych.

Zawsze interesowałem się najnowszymi technologiami i cyfryzacją różnych obszarów biznesowych, które z powodzeniem wdrażałem w swojej pracy.

Zarządzałem międzynarodowymi wysokowydajnymi zespołami i całymi organizacjami wielokrotnie budując je z fazy koncepcyjnej, wzmacniając branże takie jak farmacja, FMCG, profesjonalne usługi, handel elektroniczny, technologia. Osobiście zrekrutowałem ponad 500 osób, wypromowałem wielu menedżerów, zbudowałem i doprowadziłem do sukcesu kilkunastu międzynarodowych zespołów w takich lokalizacjach jak Warszawa, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Hamburg, Amsterdam, Toronto, Baltimore.

Z upływem czasu i zdobytym doświadczeniem zrozumiałem, że największą wartością dla mnie jest pomaganie innym, dzielenie się wiedzą i zdobytą mądrością, dlatego stworzyłem rozwiązania Fast Forward. Chcę pomóc utalentowanym ludziom w znalezieniu własnych ścieżek rozwoju i wymarzonych miejsc pracy, a także organizacjom w tworzeniu najlepszych zespołów w historii.

Prywatnie jestem dumnym tatą nastolatka, właścicielem 10-letniego  golden retrievera i miłośnikiem samorozwoju, zdrowego, aktywnego stylu życia i kulinarnych podróży dookoła świata, które uwielbiam łącząc z pracą, odkrywając nowe trendy i smaki.

Kasia Wiatr

Kasia Wiatr

Talent Acquisition & Employer Branding Expert

 

 

Jestem specjalistą HR z solidnym doświadczeniem menedżerskim zdobytym w organizacjach międzynarodowych, projektowaniu, realizacji procesów rekrutacji i brandingu pracodawców. Wspieram wiele nowych firm z obszaru Business Services (BSS) i technologii, współpracując z inwestorami z różnych krajów, takich jak USA, Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Szwecja, Holandia, Finlandia, Indie, Korea.

W całej mojej karierze udało mi się przejąć ponad 2000 światowej klasy specjalistów i menedżerów, głównie w dziedzinie finansów i IT. Obecnie pracuję w Smith & Nephew GBS jako Senior Talent Acquisition Manager i pracuję z nowo utworzonym GBS od najwcześniejszych etapów. Jednocześnie jestem konsultantem w obszraze Talent Acquisition & Employer Branding w Fast Forward Solutions, dzięki czemu moje marzenie o pomocy różnym firmom może się spełnić.

To, co najbardziej podoba mi się w pracy, to wpływanie, wzmacnianie wydajności i ekspansji biznesowej poprzez tworzenie nowych zespołów, które pozwolą organizacjom osiągnąć sukces. Jestem wielkim entuzjastą projektowania strategii komunikacji pracodawcy, za każdym razem adekwatnym do wartości firmy i konkretnej sytuacji rynkowej, zgodnie z najnowszymi światowymi trendami.

Osobiście jestem najszczęśliwszą mamą chłopca ze szkoły pierwszej klasy, ciesząc się życiem w każdej chwili, zawsze pomagając tym, którzy jej potrzebują, zwłaszcza zwierzętom

Nasz zespół

Karolina

Karolina

Talent Sourcer

Jacek

Jacek

Recruitment Consultant

Joanna

Joanna

Recruitment Consultant

Recruitment Consultant

Znajdź Talent

Fast Forward Solutions łączy Cię z Talentami, których potrzebujesz do zbudowania 

Rozwoju i wzrostu w konkurencyjnej cyfrowej gospodarce

Polityka prywatności