Firma rekrutacyjna Fast Forward Solutions

Digitalizacja nie jest napędzana przez technologię….

Jest napędzana przez ludzi

FFS dostarcza wyjątkowych kandydatów zwiększających

obroty w cyfrowym ekosystemie

 Firma rekrutacyjna Fast Forward Solutions – jaka jest jej historia?

Pracując dla organizacji międzynarodowych na różnych poziomach zarządzania, doświadczyliśmy trudności, związanych z przyciąganiem i wybieraniem najlepszych kandydatów. Niepowodzenia w pozyskiwaniu talentów wpłynęły na naszą działalność tak poważnie, że zdecydowaliśmy się wykorzystać całe nasze doświadczenie menedżerskie i wiedzę, aby stworzyć nową agencje rekrutacyjną aby zminimalizować ryzyko biznesowe. To jest czysty początek rozwiązań Fast Forward – prosty, szybki proces rekrutacyjny oparty na technologii i zorientowany na klienta.

Pomagamy specjalistom it znaleźć najlepsze oferty, a firmom znaleźć najlepszych kandydatów z pasją do oprogramowania, marketingu cyfrowego, finansów, operacji i sprzedaży. Jesteśmy autentyczni. Wierzymy w partnerstwo, doradzanie klientom w skutecznym pozyskiwaniu talentów, budowanie całych zespołów i organizacji. Cieszymy się, że możemy pozytywnie wpłynąć na działalność naszych Klientów, aby osiągnąć ambitne cele, przedstawiając specjalistom it najlepsze oferty pracy. Nie pracujemy jak kolejne agencje rekrutacyjne it warszawa. Z nami nigdy nie chodziło o bycie największym. Zawsze chodziło o bycie najlepszym i robienie właściwych rzeczy.

Tomek Bożyczko

Tomek Bożyczko

CEO & Founder

 

Jestem menedżerem operacyjnym z ponad 20-letnim doświadczeniem zdobytym w organizacjach międzynarodowych, głównie w obszarze e-commerce, marketingu cyfrowego, sprzedaży i finansów korporacyjnych.

Zawsze interesowałem się najnowszymi technologiami i cyfryzacją różnych obszarów biznesowych, które z powodzeniem wdrażałem w swojej pracy.

Zarządzałem międzynarodowymi wysokowydajnymi zespołami i całymi organizacjami wielokrotnie budując je z fazy koncepcyjnej, wzmacniając branże takie jak E-Commerce, FMCG, profesjonalne usług doradcze, technologia. Osobiście zrekrutowałem ponad 500 osób, wypromowałem wielu menedżerów, zbudowałem i doprowadziłem do sukcesu kilkunastu międzynarodowych zespołów w takich lokalizacjach jak Warszawa, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Hamburg, Amsterdam, Toronto, Baltimore.

Z upływem czasu i zdobytym doświadczeniem zrozumiałem, że największą wartością dla mnie jest pomaganie innym, dzielenie się wiedzą i zdobytą mądrością, dlatego stworzyłem Fast Forward-firma rekrutacyjna. Chcę pomóc utalentowanym ludziom w znalezieniu własnych ścieżek rozwoju i wymarzonych miejsc pracy, a także organizacjom w tworzeniu wygrywających zespołów.

Prywatnie jestem dumnym tatą nastolatka, właścicielem 1-rocznej Labradorki i miłośnikiem samorozwoju, zdrowego, aktywnego stylu życia i kulinarnych podróży dookoła świata, które uwielbiam łącząc z pracą, odkrywając nowe trendy i smaki.

Nasz zespół

Karolina

Karolina

Talent Sourcer

Jacek

Jacek

Recruitment Consultant

Joanna

Joanna

Recruitment Consultant

Chris

Chris

Recruitment Consultant

agencja FFS rekrutacja it
agencja FFS rekrutacja it
agencja rekrutacyjna it

Zaufali nam