Fast Forward Solutions

Digitalizacja nie jest napędzana przez technologię….

Jest napędzana przez ludzi

FFS dostarcza wyjątkowe talenty zwiększające

obroty w cyfrowym ekosystemie

Jaka jest historia Fast Forward Solutions?

Pracując dla organizacji międzynarodowych na różnych poziomach zarządzania, doświadczyliśmy trudności, związanych z przyciąganiem i wybieraniem najlepszych talentów. Niepowodzenia w pozyskiwaniu talentów wpłynęły na naszą działalność tak poważnie, że zdecydowaliśmy się wykorzystać całe nasze doświadczenie menedżerskie i wiedzę, aby stworzyć nowe podejście rekrutacyjne i zminimalizować ryzyko biznesowe. To jest czysty początek rozwiązań Fast Forward – prosty, szybki, oparty na technologii i zorientowany na klienta.

Pomagamy firmom znaleźć wyjątkowe talenty z pasją do oprogramowania, marketingu cyfrowego, finansów, operacji i sprzedaży. Jesteśmy autentyczni. Wierzymy w partnerstwo, doradzanie klientom w skutecznym pozyskiwaniu talentów, budowanie całych zespołów i organizacji. Cieszymy się, że możemy pozytywnie wpłynąć na działalność naszych Klientów, aby osiągnąć ambitne cele. Z nami nigdy nie chodziło o bycie największym. Zawsze chodziło o bycie najlepszym i robienie właściwych rzeczy.

Tomek Bożyczko

Tomek Bożyczko

CEO & Founder

 

Jestem menedżerem operacyjnym z ponad 20-letnim doświadczeniem zdobytym w organizacjach międzynarodowych, głównie w obszarze e-commerce, marketingu cyfrowego, sprzedaży i finansów korporacyjnych.

Zawsze interesowałem się najnowszymi technologiami i cyfryzacją różnych obszarów biznesowych, które z powodzeniem wdrażałem w swojej pracy.

Zarządzałem międzynarodowymi wysokowydajnymi zespołami i całymi organizacjami wielokrotnie budując je z fazy koncepcyjnej, wzmacniając branże takie jak farmacja, FMCG, profesjonalne usługi, handel elektroniczny, technologia. Osobiście zrekrutowałem ponad 500 osób, wypromowałem wielu menedżerów, zbudowałem i doprowadziłem do sukcesu kilkunastu międzynarodowych zespołów w takich lokalizacjach jak Warszawa, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Hamburg, Amsterdam, Toronto, Baltimore.

Z upływem czasu i zdobytym doświadczeniem zrozumiałem, że największą wartością dla mnie jest pomaganie innym, dzielenie się wiedzą i zdobytą mądrością, dlatego stworzyłem rozwiązania Fast Forward. Chcę pomóc utalentowanym ludziom w znalezieniu własnych ścieżek rozwoju i wymarzonych miejsc pracy, a także organizacjom w tworzeniu wygrywających zespołów.

Prywatnie jestem dumnym tatą nastolatka, właścicielem 10-letniego  golden retrievera i miłośnikiem samorozwoju, zdrowego, aktywnego stylu życia i kulinarnych podróży dookoła świata, które uwielbiam łącząc z pracą, odkrywając nowe trendy i smaki.

Nasz zespół

Karolina

Karolina

Talent Sourcer

Jacek

Jacek

Recruitment Consultant

Joanna

Joanna

Recruitment Consultant

Chris

Chris

Recruitment Consultant

Znajdź Talent

Fast Forward Solutions łączy Cię z Talentami, których potrzebujesz do zbudowania 

Rozwoju i wzrostu w konkurencyjnej cyfrowej gospodarce

Polityka prywatności