fast forward solutions

DIGITALIZACJA NIE JEST NAPĘDZANA PRZEZ TECHNOLOGIĘ.….

JEST NAPĘDZANA PRZEZ LUDZI

fast forward solutions

DIGITALIZACJA NIE JEST NAPĘDZANA PRZEZ TECHNOLOGIĘ.….

JEST NAPĘDZANA PRZEZ LUDZI

FFS dostarcza wyjątkowe talenty zwiększające

obroty w cyfrowym ekosystemie

CO TO JEST RPO?

 

Outsourcing procesu rekrutacji (RPO) może wspierać część lub całość pracowników zatrudnionych na stałe w Twojej firmie poprzez kompleksowy zestaw zewnętrznych zasobów rekrutacyjnych. Oferując doskonałość procesów, skalowalność, oszczędność kosztów, technologie i analizy predykcyjne, RPO zapewnia szybki dostęp do kluczowych talentów przy użyciu światowej klasy metod rekrutacji i sytuacji rynkowej.

Rozwiązanie RPO można dostosować za pomocą specjalnego zestawu usług, aby bezpośrednio odpowiedzieć na cele, wymagania i wyzwania związane z rekrutacją. Zasoby rekrutacyjne można skalować w górę lub w dół w zależności od zmieniających się potrzeb związanych z zatrudnieniem, zapewniając wysoki stopień zwinności. Niektórzy partnerzy RPO oferują również usługi przejścia kariery dla pracodawców, którzy zmniejszają liczbę pracowników, tworząc prawdziwe kompleksowe rozwiązanie.

I-Talents_Tech_Driven_Recruitment_agency_img

GŁÓWNE KORZYŚCI Z RPO
Dzięki modelowi RPO firma może:

 

  1. Mieć swój wyspecjalizowany dedykowany zespół zewnętrznych rektuterów, z którymi pracuje. Kluczową jednak zaletą są znaczące oszczędności, które sięgają poziomu nawet 30–40 proc. Redukcja kosztów jest więc znacząca, a jakość rekrutacji wyższa niż w przypadku tradycyjnego outsourcingu, leasingu pracowniczego bądź rekrutacji własnymi siłami.
  2. Usprawnić planowanie i realizację siły roboczej za pomocą narzędzi analitycznych budowanie solidnego zestawu talentów poprzez zaangażowanie kandydatów i budowanie Employer Brandingu pracodawcy.
  3. Zminimalizować koszty zatrudnienia poprzez zmniejszenie zależności od agencji zewnętrznych jak i ograniczać ryzyko za pomocą najlepszych praktyk zatrudniania

NASZE PODEJŚCIE DO MODELI RPO

 

Przy określaniu, jakie rozwiązanie RPO jest najlepsze dla Twojej organizacji, należy wziąć pod uwagę kilka czynników:

end-to-end RPO.
Stałe rozwiązanie obejmujące wszystkie usługi związane z permanentną rekrutacją, w tym inwestycje technologiczne. Kompleksowe rozwiązanie zapewnia największe oszczędności, wydajność, wyniki wynajmu, satysfakcję i zgodność, ale jest również najbardziej złożone i czasochłonne w realizacji. Dostawca RPO dostarczy zasoby lokalne i zewnętrzne, które będą konsultować się z menedżerami ds. Rekrutacji, przetwarzać zapotrzebowania, pozyskiwać i przeprowadzać rozmowy kwalifikacyjne z  kandydatami,  planować rozmowy, przygotowywać i prezentować oferty. Kompleksowe RPO często ewoluuje poprzez usługi o wartości dodanej, takie jak tworzenie rozwiązań Employer Brandingowych

selektywne RPO.
Adresuje i wzmacnia określone elementy wewnętrznego procesu rekrutacji w Twojej firmie. Na przykład wielu pracodawców ściśle zleca procesy pozyskiwania i kontroli, zachowując kluczowe usługi, takie jak rozmowy i oferty. Z selektywnym RPO otrzymujesz najlepsze praktyki tylko w zakresie usług.

rekruter na żądanie (ROD).
Zapewnia tyle rekrutacji, ile potrzeba, aby pomóc Twojej firmie w osiągnięciu szczytów w zatrudnianiu, nowych inicjatywach biznesowych, wprowadzaniu produktów lub osiągnięciu innych celów biznesowych. Rozwiązanie ROD umożliwia natychmiastowe dodanie możliwości rekrutacji, bez potrzeby wprowadzania zmian w procesie lub wdrażania technologii; jednak jego wpływ jest najmniej transformacyjny i zazwyczaj nie powoduje stałych ulepszeń procesów.

I-Talents_Tech_Driven_Recruitment_agency_img

Przykład procesu RPO dla firmy z sektora SSC/BPO

Pozyskiwanie wykwalifikowanych specjalistów do działu obsługi klienta, ze znajomością niestandardowych języków obcych (szwedzki, niderlandzki, fiński, grecki, hiszpański, turecki, francuski)
Czas trwania: ok. 3,5 miesiąca
Cel: zbudowanie zespołu do przejęcia procesów knowdledge transfer specjalistów z poszczególnych krajów

Główne wyzwania: krótki czas na zbudowanie pełnego zespołu, w tym zatrudnienie 30 specjalistów w okresie 3 miesięcy od rozpoczęcia rekrutacji; pozyskiwanie biernych kandydatów nieposzukujących aktywnie pracy i tym samym posiadających często długie okresy wypowiedzenia na obecnym stanowisku; dostęp do szerokiej puli dwujęzycznych specjalistów (biegły język angielski oraz drugi język niszowy) o unikalnych kompetencjach oraz culture fit.

Kontakt z nami

Polityka prywatności

Fast Forward Solutions

I-Talents_Tech_Driven_Recruitment_agency_icon
I-Talents_Tech_Driven_Recruitment_agency_icon
I-Talents_Tech_Driven_Recruitment_agency_icon
I-Talents_Tech_Driven_Recruitment_agency_icon

Fast Forward Solutions

Kontakt z nami

Amsterdam: +31 618 76 74 80

  Gdańsk: +48 600 400 601

Wrocław: + 48 513 077 353

  contact@ffsolutions.pl