Technologia napędza cyfrową transformację

...ale tylko wtedy, gdy zarządzają nią właściwi ludzie

 

Witamy w butikowej firmie Executive Search, której celem jest pomaganie klientom w szybkim zatrudnieniu ekspertów technologicznych i kierowniczej kadry zarządzającej w obszarach IT | E-Commerce | Digital Marketing | Sales|

O nas

Skutecznie rekrutujemy od 2017 

Fast Forward Solutions oferuje usługi rekrutacyjne i outsourcingowe dla utalentowanych osób z branży IT, digital marketingu, e-commerce i sprzedaży. Rozumiemy, że znalezienie odpowiedniego kandydata dla Twojej firmy może być trudne, dlatego poświęcamy czas na poznanie Ciebie i Twoich potrzeb. Następnie niestrudzenie pracujemy nad znalezieniem najlepszych dostępnych talentów, czy to poprzez naszą rozległą sieć kontaktów, czy też korzystając z naszych najnowocześniejszych narzędzi wyszukiwania.

Naszym celem jest pomóc Ci w szybkim i łatwym znalezieniu idealnego kandydata, abyś mógł skupić się na tym, co robisz najlepiej – na prowadzeniu firmy. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy pomóc Ci znaleźć idealnego pracownika!

Modele współpracy

Recruitment as a Service (wynajęcie rekrutera 1 projekt)

Recruitment Proces Outsourcing (wynajęcie rekrutera kilka projektów)

Rekrutacje stałe - Direct Search

Marketing Rekrutacyjny

Team Extension ( Outsourcing specjalistów)

Rekrutacje kadry zarządzającej (Executive Search)

Średni czas trwania projektu w dniach

Zatrudnionych specjalistów

Projektów rekrutacyjnych

Skuteczność naszych rekrutacji w %

 Trust

Dlaczego warto z nami pracować

Jesteśmy agencją butikową, a nie dużą sieciówką

Co to oznacza dla Ciebie? Każdy Klient jest dla nas równie ważny. Otoczymy Cię indywidualną i troskliwą opieką. Dołożymy wszelkich starań, aby zrozumieć Twój biznes. Przeprowadzimy rekrutację tak, byś Ty nie musiał się nią dłużej martwić.

Gwarancja na zatrudnionych kandydatów

W związku z wysokim standardem naszych usług oraz w celu zbudowania partnerskiej, długiej  współpracy opartej na zaufaniu i lojalności, udzielamy naszym klientom 3-6 miesięcznej gwarancji na każdego kandydata zatrudnionego z naszej rekomendacji.

Rozumiemy Twój biznes

Ponieważ wszyscy konsultanci FFS wywodzą się z biznesu jesteśmy w stanie zrozumieć Twój model biznesowy i tak dostosować wymagania dla kandydatów aby zarekomendować naszym zdaniem najlepiej dopasowanych. Obejmuje to nowoczesną sprzedaż, cyfrowy marketing, IT, administrację, finanse, HR i wiele innych.

Jakość - naszym głównym zadaniem jest znalezienie dobrze dopasowanych kandydatów

Aby to się udało używamy najbardziej skutecznej metody mapowania rynku kandydatów wraz z Direct Search. Nasi klienci nie muszą dokonywać przeglądów setek CV oraz uczestniczyć w spotkaniach rekrutacyjnych z nieodpowiednimi kandydatami. Do pracy wykorzystujemy najbardziej zaawansowane narzędzia digital marketingowe oraz rekrutacyjne dostepne obecnie na rynku rekrutacyjnym.

Czas to pieniądz!

Ze względu na wysoki poziom specjalizacji oraz zmapowanemu rynkowi kandydatów, mamy możliwość szybkiego dotarcia do najbardziej dopasowancyh kandydatów w ciągu kilku dni. 

Koszty - każdy projekt wyceniamy indywidualnie, zaproponujemy różne modele współpracy efektywne kosztowo

Koszty projektu zależą od profilu potencjalnego kandydata, miejsca stanowiska w hierarchii organizacyjnej oraz charakterystyki rynku, na którym będziemy poszukiwać danego kandydata.  Dzięki nam, ograniczą Państwo koszty rekrutacji nawet do 65%.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Zaufali nam

TESTIMONIALS

Co mówią o nas klienci i kandydaci

Nasza ekipa

Paweł Kucharczyk

Paweł Kucharczyk

Talent Sourcer

Jacek Bożyczko

Jacek Bożyczko

Recruitment Consultant

Sasha Martsiusheuskaya

Sasha Martsiusheuskaya

Recruitment Consultant

Justyna Czoska

Justyna Czoska

Recruitment Consultant

Sebsatian Zawada

Sebsatian Zawada

Talent Sourcer

Tomek Bożyczko

Tomek Bożyczko

CEO & C-Level Recruiter