Potrzebujesz najlepszych Kandydatów? Nie musisz zatrudniać rekrutera - możesz go wynająć

 

Wynajmij rekrutera. Witamy w butikowej firmie Executive Search, której celem jest pomaganie klientom w szybkim zatrudnieniu ekspertów technologicznych i kierowniczej kadry zarządzającej.

O nas

Skutecznie rekrutujemy od 2017

Jesteśmy Teamem profesjonalistów którzy stworzyli model agencji butikowej wyposażonej w unikalny mix doświadczeń oraz potężne narzędzia rekrutacyjne.

Pomogliśmy dziesiątkom Startupów w prowadzeniu rekrutacji i ponad 260 profesjonalistom znaleźć wymarzoną pracę. Dostarczamy nasze usługi, zapewniając spójność w zakresie onboardingu, rozwoju firmy, szkolenia i dopasowania kultury.

Połączenie naszego doświadczenia i najnowszej technologii rekrutacyjnej pozwoliło nam stworzyć agencje rekrutacyjną IT z rozwiązaniami przeznaczonymi dla małych i średnich firm, korzystając z narzędzi dostępnych ostatnio tylko dla dużych, międzynarodowych organizacji.

Wynajem rekrutera – zaoszczędź do 65% vs tradycyjny model – w miesięcznej subskrypcji z prostą umową

Potrzebujesz szybkiego wsparcia?

Skorzystaj z eksperckiej wiedzy i doświadczenia naszych rekruterów, co znacząco zwiększy szansę na znalezienie najlepszych kandydatów dla Twojej firmy

Trust

Dlaczego warto rozważyć korzystanie z usługi Recruiter on Demand?

Elastyczność

Usługa rekrutera na żądanie pozwala firmom dostosowywać swoje wysiłki rekrutacyjne do wymagań, bez konieczności podpisywania długoterminowej umowy lub zatrudniania pełnoetatowego rekrutera.

Ekspercka wiedza

Rekruterzy na żądanie to profesjonaliści z specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem w rekrutacji i pozyskiwaniu talentów. Mogą udzielać cennych rad i wskazówek, aby pomóc firmom znaleźć najlepszych kandydatów do swoich wolnych stanowisk.

Spawność i wysoka wydajność

Korzystanie z usługi rekrutera na żądanie pomaga firmom oszczędzać czas i zasoby, outsourcingując proces rekrutacyjny do specjalistów, którzy są doświadczeni w identyfikowaniu i przyciąganiu najlepszych talentów wykorzystując najnowsze narzędzia sourcingowe i digital marketingowe, do których z reguły nie mają dostępu działy HR.

Oszczędności na kosztach

Firmy mogą oszczędzać pieniądze, płacąc tylko za usługi rekrutacyjne, których potrzebują, w momencie, gdy je potrzebują, zamiast zatrudniać pełnoetatowego rekrutera lub płacić opłatę za retainer do firmy rekrutacyjnej.

Dostęp do szerszego grona kandydatów

Rekruter na żądanie ma dostęp do szerokiej sieci potencjalnych kandydatów i dostęp do unikalnej posegmentowanej bazy kandydatów FFS z całego regionu EMEA co pomaga firmom znaleźć najlepsze dopasowanie do ich wolnych stanowisk.

Szybkość procesu rekrutacji

Rekruter na żądanie może pomóc firmie szybciej wypełnić wolne stanowiska, ponieważ skupia się wyłącznie na procesie rekrutacyjnym i może szybko zidentyfikować i nawiązać kontakt z wykwalifikowanymi kandydatami używając najnowocześniejszych narzędzi sourcingowych i digital marketingowych zwykle niedostępnych dla działów HR.

Wynajmij rekrutera na projekt

Wynajmij rekrutera na kilka miesięcy za stałą opłatą miesięczną, który szybko i sprawnie pomoże ci w procesie rekrutacyjnym używając naszych zaawansowanych narzędzi oraz naszej dużej bazy kandydatów. Rozwiązanie ROD (Recruiter on Demand) umożliwia natychmiastowe dodanie możliwości rekrutacji, bez potrzeby wprowadzania zmian w procesie lub wdrażania technologii.

Prosta umowa ze stałym kosztem oraz miesięcznym wypowiedzeniem

 

Rozwiązanie się sprawdza najlepiej w przypadku 1 więcej stanowisk, gdzie istnieje potrzeba zatrudnienia kilku specjalistów na tą samą rolę.

Recruitment Proces Outsourcing (wynajęcie rekrutera na wyłączność 3-5 projektów)

Wynajmij rekrutera na wyłączność za stałą opłatą miesięczną, który szybko i sprawnie pomoże ci w kilku procesach rekrutacyjnych używając naszych zaawansowanych narzędzi oraz dużej bazy kandydatów. Rozwiązanie RPO (Recruitment Process Outsourcing) umożliwia znaczące wsparcie procesów, dowolnie zdefiniowanych z wykorzystaniem naszych rekruterów oraz technologii bez potrzeby wprowadzania zmian w procesie lub wdrażania technologii.

Prosta umowa ze stałym kosztem oraz miesięcznym wypowiedzeniem

Rozwiązanie się sprawdza najlepiej w przypadku 3-5 stanowisk, gdzie istnieje potrzeba zatrudnienia kilku specjalistów na tą samą rolę.

Wynajem Teamu Sourcingowego - potrzebujesz większej liczby kandydatów ?

Wynajmij Team Sourcingowy na kilka miesięcy za stałą opłatą miesięczną, który szybko i sprawnie pomoże ci w procesie rekrutacyjnym używając naszych zaawansowanych narzędzi oraz dużej bazy kandydatów. Rozwiązanie SOD (Sourcer on Demand) umożliwia natychmiastowe wsparcie rekrutacyjne w postaci wynajdywania i komunikacji z potencjalnymi kandydatami co jest nieocenioną pomocą w rekrutacji.

Prosta umowa ze stałym kosztem oraz miesięcznym wypowiedzeniem

Rozwiązanie się sprawdza najlepiej w przypadku rekrutacji wolumenowych gdzie jest potrzebna jest duża liczba kandydatów i rekruterzy nie są w stanie wyszukiwać i rekrutować w tym samym czasie.

Zaufali nam

Trust

Dlaczego warto z nami pracować

Jesteśmy agencją butikową, a nie dużą sieciówką

Co to oznacza dla Ciebie? Każdy Klient jest dla nas równie ważny. Otoczymy Cię indywidualną i troskliwą opieką. Dołożymy wszelkich starań, aby zrozumieć Twój biznes. Przeprowadzimy rekrutację tak, byś Ty nie musiał się nią dłużej martwić. Odpowiadamy na maile w piątek po 17:00. 

Gwarancja na zatrudnionych kandydatów

W związku z wysokim standardem naszych usług oraz w celu zbudowania partnerskiej, długiej  współpracy opartej na zaufaniu i lojalności, udzielamy naszym klientom 3-6 miesięcznej gwarancji na każdego kandydata zatrudnionego z naszej rekomendacji.

Rozumiemy Twój biznes

Ponieważ wszyscy konsultanci FFS wywodzą się z biznesu jesteśmy w stanie zrozumieć Twój model biznesowy i tak dostosować wymagania dla kandydatów aby zarekomendować naszym zdaniem najlepiej dopasowanych. Obejmuje to nowoczesną sprzedaż, cyfrowy marketing, IT, administrację, finanse, HR i wiele innych.

Jakość - naszym głównym zadaniem jest znalezienie dobrze dopasowanych kandydatów

Aby to się udało używamy najbardziej skutecznej metody mapowania rynku kandydatów wraz z Direct Search. Nasi klienci nie muszą dokonywać przeglądów setek CV oraz uczestniczyć w spotkaniach rekrutacyjnych z nieodpowiednimi kandydatami. Do pracy wykorzystujemy najbardziej zaawansowane narzędzia digital marketingowe oraz rekrutacyjne dostepne obecnie na rynku rekrutacyjnym.

Czas to pieniądz!

Ze względu na wysoki poziom specjalizacji oraz zmapowanemu rynkowi kandydatów, mamy możliwość szybkiego dotarcia do najbardziej dopasowancyh kandydatów w ciągu kilku dni.

Koszty - każdy projekt wyceniamy indywidualnie, zaproponujemy różne modele współpracy efektywne kosztowo

Koszty projektu zależą od profilu potencjalnego kandydata, miejsca stanowiska w hierarchii organizacyjnej oraz charakterystyki rynku, na którym będziemy poszukiwać danego kandydata.  Dzięki nam, ograniczą Państwo koszty rekrutacji nawet do 65%.