Potrzebujesz TOP Kandydatów? Wynajmij rekrutera z naszymi cyfrowymi narzędziami, bazą 50K kandydatów i włącz Turbo do swojej rekrutacji.

 

Wynajmij rekrutera. Witamy w butikowej firmie Executive Search, której celem jest pomaganie klientom w szybkim zatrudnieniu ekspertów technologicznych i kierowniczej kadry zarządzającej w obszarach IT | E-Commerce | Digital Marketing | Sales|

O nas

Skutecznie rekrutujemy od 2017

Jesteśmy Teamem profesjonalistów którzy stworzyli model agencji butikowej wyposażonej w unikalny mix doświadczeń oraz potężne narzędzia rekrutacyjne.

Pomogliśmy dziesiątkom Startupów w prowadzeniu rekrutacji i ponad 260 profesjonalistom znaleźć wymarzoną pracę. Dostarczamy nasze usługi, zapewniając spójność w zakresie onboardingu, rozwoju firmy, szkolenia i dopasowania kultury.

Połączenie naszego doświadczenia i najnowszej technologii rekrutacyjnej pozwoliło nam stworzyć agencje rekrutacyjną IT z rozwiązaniami przeznaczonymi dla małych i średnich firm, korzystając z narzędzi dostępnych ostatnio tylko dla dużych, międzynarodowych organizacji.

Wynajem rekrutera – zaoszczędź do 65% vs tradycyjny model – w miesięcznej subskrypcji z prostą umową

Wynajmij rekrutera ze stałą, miesięczną opłatą

Dzięki elastycznemu modelowi Recruiter on Demand firmy mogą:

Rekruter FFS = wyszkolony rekruter rozumiejący Twój biznes wyposażony w potężne narzędzia digital marketingowe + power ATS Loxo + Linkedin Recruiter + inne systemy automatyzujące i pozyskujące kandydatów do lejka rekrutacyjnego oraz dostęp do bazy FFS z ponad 50K kandydatów IT/Sales/Marketing z całego regionu EMEA.

Usprawnić planowanie i realizację startegii zatrudnienia talentów za pomocą narzędzi analitycznych budowanie solidnego zestawu narzędzi poprzez zaangażowanie kandydatów i budowanie Employer Brandingu pracodawcy.

Zminimalizować koszty zatrudnienia poprzez zmniejszenie zależności od agencji zewnętrznych jak i ograniczać ryzyko za pomocą najlepszych praktyk zatrudniania

Znacząco skrócić czas procesu rekrutacyjnego i zooptymalizować wskaźnik Time-to-Hire

Kluczową jednak zaletą są znaczące oszczędności, które sięgają poziomu nawet 40–65 proc. Redukcja kosztów jest więc znacząca, a jakość rekrutacji wyższa niż w przypadku tradycyjnego outsourcingu, leasingu pracowniczego bądź rekrutacji własnymi siłami.

Elastyczna prosta umowa z miesięcznym stałym kosztem za obsługę rekrutacyjną

Wynajmij rekrutera na 1-3 projekty (Recruiter on Demand)

Wynajmij rekrutera na kilka miesięcy za stałą opłatą miesięczną, który szybko i sprawnie pomoże ci w procesie rekrutacyjnym używając naszych zaawansowanych narzędzi oraz naszej dużej bazy kandydatów. Rozwiązanie ROD (Recruiter on Demand) umożliwia natychmiastowe dodanie możliwości rekrutacji, bez potrzeby wprowadzania zmian w procesie lub wdrażania technologii.

Prosta umowa ze stałym kosztem oraz miesięcznym wypowiedzeniem

 

Rozwiązanie się sprawdza najlepiej w przypadku 1 więcej stanowisk, gdzie istnieje potrzeba zatrudnienia kilku specjalistów na tą samą rolę.

Recruitment Proces Outsourcing (wynajęcie rekrutera na wyłączność 3-5 projektów)

Wynajmij rekrutera na wyłączność za stałą opłatą miesięczną, który szybko i sprawnie pomoże ci w kilku procesach rekrutacyjnych używając naszych zaawansowanych narzędzi oraz dużej bazy kandydatów. Rozwiązanie RPO (Recruitment Process Outsourcing) umożliwia znaczące wsparcie procesów, dowolnie zdefiniowanych z wykorzystaniem naszych rekruterów oraz technologii bez potrzeby wprowadzania zmian w procesie lub wdrażania technologii.

Prosta umowa ze stałym kosztem oraz miesięcznym wypowiedzeniem

Rozwiązanie się sprawdza najlepiej w przypadku 3-5 stanowisk, gdzie istnieje potrzeba zatrudnienia kilku specjalistów na tą samą rolę.

Wynajem Teamu Sourcingowego - potrzebujesz większej liczby kandydatów ?

Wynajmij Team Sourcingowy na kilka miesięcy za stałą opłatą miesięczną, który szybko i sprawnie pomoże ci w procesie rekrutacyjnym używając naszych zaawansowanych narzędzi oraz dużej bazy kandydatów. Rozwiązanie SOD (Sourcer on Demand) umożliwia natychmiastowe wsparcie rekrutacyjne w postaci wynajdywania i komunikacji z potencjalnymi kandydatami co jest nieocenioną pomocą w rekrutacji.

Prosta umowa ze stałym kosztem oraz miesięcznym wypowiedzeniem

Rozwiązanie się sprawdza najlepiej w przypadku rekrutacji wolumenowych gdzie jest potrzebna jest duża liczba kandydatów i rekruterzy nie są w stanie wyszukiwać i rekrutować w tym samym czasie.

Średni czas trwania projektu w dniach

Zatrudnionych specjalistów

Projektów rekrutacyjnych

Skuteczność naszych rekrutacji w %

Trust

Dlaczego warto z nami pracować

Jesteśmy agencją butikową, a nie dużą sieciówką

Co to oznacza dla Ciebie? Każdy Klient jest dla nas równie ważny. Otoczymy Cię indywidualną i troskliwą opieką. Dołożymy wszelkich starań, aby zrozumieć Twój biznes. Przeprowadzimy rekrutację tak, byś Ty nie musiał się nią dłużej martwić. Odpowiadamy na maile w piątek po 17:00. 

Gwarancja na zatrudnionych kandydatów

W związku z wysokim standardem naszych usług oraz w celu zbudowania partnerskiej, długiej  współpracy opartej na zaufaniu i lojalności, udzielamy naszym klientom 3-6 miesięcznej gwarancji na każdego kandydata zatrudnionego z naszej rekomendacji.

Rozumiemy Twój biznes

Ponieważ wszyscy konsultanci FFS wywodzą się z biznesu jesteśmy w stanie zrozumieć Twój model biznesowy i tak dostosować wymagania dla kandydatów aby zarekomendować naszym zdaniem najlepiej dopasowanych. Obejmuje to nowoczesną sprzedaż, cyfrowy marketing, IT, administrację, finanse, HR i wiele innych.

Jakość - naszym głównym zadaniem jest znalezienie dobrze dopasowanych kandydatów

Aby to się udało używamy najbardziej skutecznej metody mapowania rynku kandydatów wraz z Direct Search. Nasi klienci nie muszą dokonywać przeglądów setek CV oraz uczestniczyć w spotkaniach rekrutacyjnych z nieodpowiednimi kandydatami. Do pracy wykorzystujemy najbardziej zaawansowane narzędzia digital marketingowe oraz rekrutacyjne dostepne obecnie na rynku rekrutacyjnym.

Czas to pieniądz!

Ze względu na wysoki poziom specjalizacji oraz zmapowanemu rynkowi kandydatów, mamy możliwość szybkiego dotarcia do najbardziej dopasowancyh kandydatów w ciągu kilku dni.

Koszty - każdy projekt wyceniamy indywidualnie, zaproponujemy różne modele współpracy efektywne kosztowo

Koszty projektu zależą od profilu potencjalnego kandydata, miejsca stanowiska w hierarchii organizacyjnej oraz charakterystyki rynku, na którym będziemy poszukiwać danego kandydata.  Dzięki nam, ograniczą Państwo koszty rekrutacji nawet do 65%.