Fast Forward Solutions

Recruitment Process Outsourcing

Marketing

Rekrutacje w marketingu

Sales

Rekrutacje w sprzedaży

IT

Rekrutacje w IT

Finance

Rekrutacje w finansach

Engineering

Rekrutacje inżynierskie

Czym jest RPO

Outsourcing procesu rekrutacji może wspierać część lub całość pracowników zatrudnionych na stałe w Twojej firmie poprzez kompleksowy zestaw zewnętrznych zasobów rekrutacyjnych. Oferując doskonałość procesów, skalowalność, oszczędność kosztów, technologie i analizy predykcyjne, RPO zapewnia szybki dostęp do kluczowych talentów przy użyciu światowej klasy metod rekrutacji.

Rozwiązanie RPO można dostosować za pomocą specjalnego zestawu usług, aby bezpośrednio odpowiedzieć na cele, wymagania i wyzwania związane z rekrutacją. Zasoby rekrutacyjne można skalować w górę lub w dół w zależności od zmieniających się potrzeb związanych z zatrudnieniem, zapewniając wysoki stopień zwinności.

Nasze podejście do modeli RPO

9

Pełne RPO

Stałe rozwiązanie rekrutacji RPO oferuje kompleksowe usługi, w tym inwestycje w systemy rekrutacyjne, przyspieszając proces rekrutacji dzięki doświadczeniu i nowoczesnym systemom identyfikacji kandydatów. Oferuje oszczędności, wydajność, wyniki wynajmu, satysfakcję i zgodność, choć wymaga czasu i złożoności. FFS zapewnia zasoby do konsultacji z menedżerami ds. rekrutacji, przetwarzania zapotrzebowań, pozyskiwania i przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych, planowania spotkań i prezentowania ofert. Rekrutacje RPO ewoluują poprzez usługi wartości dodanej, w tym tworzenie rozwiązań Employer Brandingowych.

9

Selektywne RPO

Adresuje i wzmacnia określone elementy wewnętrznego procesu rekrutacji w Twojej firmie. Na przykład wielu pracodawców ściśle zleca procesy pozyskiwania i kontroli, zachowując kluczowe usługi, takie jak rozmowy i oferty. Z selektywnym RPO otrzymujesz najlepsze praktyki tylko w zakresie usług.

9

Recruiter on Demand (ROD)

Zapewnia tyle rekrutacji, ile potrzeba, aby pomóc Twojej firmie w osiągnięciu szczytów w zatrudnianiu, nowych inicjatywach biznesowych, wprowadzaniu produktów lub osiągnięciu innych celów biznesowych. Rozwiązanie ROD umożliwia natychmiastowe dodanie możliwości rekrutacji, bez potrzeby wprowadzania zmian w procesie lub wdrażania technologii; jednak jego wpływ jest najmniej transformacyjny i zazwyczaj nie powoduje stałych ulepszeń procesów.

Zaoszczędź do 50% z RPO

Dzięki modelowi RPO firma może:

Mieć swój wyspecjalizowany dedykowany zespół zewnętrznych rektuterów, z którymi pracuje. Kluczową jednak zaletą są znaczące oszczędności, które sięgają poziomu nawet 40–50 proc. Redukcja kosztów jest więc znacząca, a jakość rekrutacji wyższa niż w przypadku tradycyjnego outsourcingu, leasingu pracowniczego bądź rekrutacji własnymi siłami.

Usprawnić planowanie i realizację siły roboczej za pomocą narzędzi analitycznych budowanie solidnego zestawu talentów poprzez zaangażowanie kandydatów i budowanie Employer Brandingu pracodawcy.

Zminimalizować koszty zatrudnienia poprzez zmniejszenie zależności od agencji zewnętrznych jak i ograniczać ryzyko za pomocą najlepszych praktyk zatrudniania

Skontaktuj się z nami

14 + 14 =

Numer kontaktowy 

Sprawdź jak pracujemy z klientami i zapoznaj się z naszymi Case Studies

Zaufali nam