fast forward solutions

DIGITALIZACJA NIE JEST NAPĘDZANA PRZEZ TECHNOLOGIĘ…..

RPO JEST NAPĘDZANE PRZEZ LUDZI

FFS  RPO dostarcza wyjątkowe talenty zwiększające

obroty w cyfrowym ekosystemie- z nami zapomnisz o problemach w rekrutacji.

 

Czym jest RPO 

Outsourcing procesu rekrutacji może wspierać część lub całość pracowników zatrudnionych na stałe w Twojej firmie poprzez kompleksowy zestaw zewnętrznych zasobów rekrutacyjnych. Oferując doskonałość procesów, skalowalność, oszczędność kosztów, technologie i analizy predykcyjne, RPO zapewnia szybki dostęp do kluczowych talentów przy użyciu światowej klasy metod rekrutacji.

Rozwiązanie RPO można dostosować za pomocą specjalnego zestawu usług, aby bezpośrednio odpowiedzieć na cele, wymagania i wyzwania związane z rekrutacją. Zasoby rekrutacyjne można skalować w górę lub w dół w zależności od zmieniających się potrzeb związanych z zatrudnieniem, zapewniając wysoki stopień zwinności. 

Nasze podejście do modeli RPO

 

Przy określaniu, jakie rozwiązanie RPO jest najlepsze dla Twojej organizacji, należy wziąć pod uwagę kilka czynników:

Pełne RPO.
Stałe rozwiązanie obejmujące wszystkie usługi związane z permanentną rekrutacją, w tym inwestycje w systemy rekrutacyjne. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz najnowszym systemom do identyfikacji i kontaktu z kandydatami przyspieszysz radykalnie swój proces. Kompleksowe rozwiązanie zapewnia największe oszczędności, wydajność, wyniki wynajmu, satysfakcję i zgodność, ale jest również najbardziej złożone i czasochłonne w realizacji. FFS dostarczy zasoby lokalne i zewnętrzne, które będą konsultować się z menedżerami ds. Rekrutacji, przetwarzać zapotrzebowania, pozyskiwać i przeprowadzać rozmowy kwalifikacyjne z  kandydatami,  planować rozmowy, przygotowywać i prezentować oferty. Kompleksowe RPO często ewoluuje poprzez usługi o wartości dodanej, takie jak tworzenie rozwiązań Employer Brandingowych

selektywne RPO.
Adresuje i wzmacnia określone elementy wewnętrznego procesu rekrutacji w Twojej firmie. Na przykład wielu pracodawców ściśle zleca procesy pozyskiwania i kontroli, zachowując kluczowe usługi, takie jak rozmowy i oferty. Z selektywnym RPO otrzymujesz najlepsze praktyki tylko w zakresie usług.

rekruter na żądanie (ROD).
Zapewnia tyle rekrutacji, ile potrzeba, aby pomóc Twojej firmie w osiągnięciu szczytów w zatrudnianiu, nowych inicjatywach biznesowych, wprowadzaniu produktów lub osiągnięciu innych celów biznesowych. Rozwiązanie ROD umożliwia natychmiastowe dodanie możliwości rekrutacji, bez potrzeby wprowadzania zmian w procesie lub wdrażania technologii; jednak jego wpływ jest najmniej transformacyjny i zazwyczaj nie powoduje stałych ulepszeń procesów.

Zaoszczędź do 50% z RPO

Dzięki modelowi RPO firma może

 

Mieć swój wyspecjalizowany dedykowany zespół zewnętrznych rektuterów, z którymi pracuje. Kluczową jednak zaletą są znaczące oszczędności, które sięgają poziomu nawet 40–50 proc. Redukcja kosztów jest więc znacząca, a jakość rekrutacji wyższa niż w przypadku tradycyjnego outsourcingu, leasingu pracowniczego bądź rekrutacji własnymi siłami.

Usprawnić planowanie i realizację siły roboczej za pomocą narzędzi analitycznych budowanie solidnego zestawu talentów poprzez zaangażowanie kandydatów i budowanie Employer Brandingu pracodawcy.

Zminimalizować koszty zatrudnienia poprzez zmniejszenie zależności od agencji zewnętrznych jak i ograniczać ryzyko za pomocą najlepszych praktyk zatrudniania

Firma rekrutacyjna Fast Forward Solutions

Case Study procesu RPO dla firmy z sektora SSC/BPO

 

Pozyskiwanie wykwalifikowanych specjalistów do działu obsługi klienta, ze znajomością niestandardowych języków obcych (szwedzki, niderlandzki, fiński, grecki, hiszpański, turecki, francuski)
Czas trwania: ok. 3,5 miesiąca
Cel: zbudowanie zespołu do przejęcia procesów knowdledge transfer specjalistów z poszczególnych krajów

Główne wyzwania: krótki czas na zbudowanie pełnego zespołu, w tym zatrudnienie 30 specjalistów w okresie 3 miesięcy od rozpoczęcia rekrutacji; pozyskiwanie biernych kandydatów nieposzukujących aktywnie pracy i tym samym posiadających często długie okresy wypowiedzenia na obecnym stanowisku; dostęp do szerokiej puli dwujęzycznych specjalistów (biegły język angielski oraz drugi język niszowy) o unikalnych kompetencjach oraz culture fit.

agencja FFS rekrutacja it
agencja FFS rekrutacja it
agencja rekrutacyjna it

Zaufali nam