Fast Forward Solutions

Rekrutacje poufne

Marketing

Rekrutacje w marketingu

Sales

Rekrutacje w sprzedaży

IT

Rekrutacje w IT

Finance

Rekrutacje w finansach

Engineering

Rekrutacje inżynierskie

Dla kogo są rekrutacje poufne?

A

Firmy planujące strategiczne zmiany

Organizacje, które rozważają istotne zmiany strategiczne, takie jak rozwój nowych produktów, transformacja firmy, czy wprowadzenie innowacyjnych technologii, często korzystają z rekrutacji poufnych, aby nie ujawniać swoich planów konkurencji.

A

Firmy, które cenią swoją prywatność

Niektóre organizacje po prostu preferują dyskretne podejście do rekrutacji, aby zachować swoją prywatność i unikać niepotrzebnej uwagi.

A

Poszukiwanie kandydatów na kluczowe stanowiska (również od konkurencji)

Kiedy firma szuka kandydatów na wysokie stanowiska zarządzające lub specjalistyczne role, które mają kluczowe znaczenie dla działalności firmy, rekrutacje poufne zapewniają, że proces ten odbywa się bez zwracania uwagi konkurencji i mediów.

A

Zachowanie dyskrecji dla bezpieczeństwa i komfortu zespołu

W niektórych przypadkach, szczególnie w branżach wymagających wysokiego poziomu poufności, rekrutacje poufne są niezbędne dla ochrony bezpieczeństwa i komfortu obecnego zespołu.

~

Najczęstsze stanowiska w rekrutacjach poufnych

W Fast Forward Solutions rekrutacje poufne obejmują szeroki zakres stanowisk, od zarządzania zespołem, przez strategiczne planowanie, po analizę wyników sprzedaży w obszarze sprzedaży. W finansach koncentrujemy się na stanowiskach związanych z zarządzaniem finansami i analizą finansową. W marketingu szukamy osób z umiejętnościami kreatywnymi, strategicznego planowania i zarządzania marką.

Sprzedaż

W obszarze sprzedaży, rekrutacje poufne często dotyczą stanowisk wymagających umiejętności zarządzania zespołem, strategicznego planowania i efektywnej analizy wyników sprzedaży.

Chief Revenue Officer

Head of Sales

Sales Manager

Finanse

W obszarze finansów, rekrutacje poufne zazwyczaj koncentrują się na stanowiskach związanych z zarządzaniem finansami, analizą finansową i przestrzeganiem standardów rachunkowości.

Chief Financial Officer

Dyrektor Finansowy

Główna Księgowa

Marketing

W dziale marketingu, rekrutacje poufne często obejmują stanowiska wymagające kreatywności, umiejętności strategicznego planowania i zarządzania marką.

Chief Marketing Officer

Head of Marketing

Brand Manager

Poznaj nasz proces rekrutacji poufnych

U

Gromadzenie danych i ocena możliwości

Na wstępie, Fast Forward Solutions dokładnie zbiera informacje od klienta, aby zrozumieć wymagania dotyczące danego stanowiska oraz oczekiwania firmy. Następnie ocenia możliwości rynkowe i decyduje o rozpoczęciu projektu.

Ustalanie zasad współpracy i definiowanie persony idealnego kandydata

W tym etapie, agencja współpracuje z klientem, aby dokładnie określić zakres obowiązków i profil idealnego kandydata. Jest to kluczowe dla skutecznego dopasowania kandydatów do potrzeb firmy.

Przygotowanie planu rekrutacji i dobór metod

Opracowujemy szczegółowy plan procesu rekrutacyjnego, wybierając odpowiednie metody i narzędzia, które będą stosowane w poszukiwaniu i ocenie kandydatów.

Dyskretne prowadzenie wywiadów z kandydatami

W tej fazie Fast Forward Solutions przeprowadza rozmowy z potencjalnymi kandydatami, zachowując przy tym najwyższy poziom poufności. Jeżeli istnieje taka potrzeba podpisujemy z kandydatami umowy NDA (non disclosure agreements). Jest to kluczowe dla ochrony informacji zarówno o firmie, jak i o samych kandydatach. Kandydat nie wie o jaką firmę chodzi dopóki nie podpisze umowy typu NDA. 

Wsparcie przy ofertowaniu i podpisanie umowy z kandydatem

Po wybraniu odpowiedniego kandydata, FFS wspiera klienta w kwestiach prawnych, organizacyjnych oraz w negocjacjach i podpisaniu umowy. 

Co zyskasz rekrutując poufnie z Fast Forward Solutions?

A

Zachowanie poufności strategicznych informacji

Kluczowym aspektem rekrutacji poufnych jest ochrona wrażliwych danych i planów firmy. Dzięki temu, strategiczne informacje pozostają bezpieczne i nie są narażone na wyciek do konkurencji.

A

Minimalizacja zakłóceń w bieżącej działalności

Rekrutacje poufne pozwalają na uniknięcie niepokoju wśród obecnych pracowników i klientów, co jest częstym skutkiem ogłaszania zmian kadrowych w kluczowych stanowiskach.

A

Budowanie zaufania i wiarygodności

Dyskretne podejście do rekrutacji buduje zaufanie wśród kandydatów i pracowników, pokazując, że firma poważnie podchodzi do kwestii prywatności i poufności.

A

Gwarancja jakości i spokoju

Zobowiązujemy się do dostarczania wysokiej jakości usług, zapewniając, że każdy kandydat jest dokładnie oceniany pod kątem dopasowania do wymagań klienta. Na każdego zaprezentowanego kandydata udzielamy długiej gwarancji 

Sprawdź jak pracujemy z klientami  i zapoznaj się z naszymi Case Studies o rekrutacjach poufnych

 

Sprawdź co mówią o nas klienci 

Daniel Moore Director and Head of Commercial Operations - APAC & EMEA, Datto Inc.
Znam FFS od kilku lat. Tom z FFS jest doskonałym strategiem, identyfikuje możliwości i dostarcza obiecane wyniki. Uważam, że Tom jest...
Więcej...
Daniel Moore, Director and Head of Commercial Operations - APAC & EMEA
Znam FFS od kilku lat. Tom z FFS jest doskonałym strategiem, identyfikuje możliwości i dostarcza obiecane wyniki. Uważam, że Tom jest innowacyjnym liderem, który oferuje kreatywne rozwiązania w zakresie rekrutacji sprzedaży oraz planowania wynagrodzeń. Ma doskonałe umiejętności networkingowe, których używał do pozyskiwania zasobów i skutecznych rekrutacji.
Daniel Moore Director and Head of Commercial Operations - APAC & EMEA, Datto Inc.
Daniel Moore, Director and Head of Commercial Operations - APAC & EMEA
Gabriel Dymowski CEO, DoxyChain
Tomasz to profesjonalista w swojej dziedzinie, dostępność wysokiej klasy specjalistów w tak krótkim czasie jest naprawdę imponująca. Z Tomaszem poszukiwaliśmy osoby na stanowisko...
Więcej...
Gabriel Dymowski, CEO
Tomasz to profesjonalista w swojej dziedzinie, dostępność wysokiej klasy specjalistów w tak krótkim czasie jest naprawdę imponująca. Z Tomaszem poszukiwaliśmy osoby na stanowisko Head of Sales, Tomasz w przeciągu tygodnia przygotował kandydatów spełniających nasze wymagania, a my jako zespół DoxyChain mieliśmy komfort, że mogliśmy wybierać z samych najlepszych. Zdecydowanie polecam współpracę z Tomaszem, jest to osoba, która pracuje blisko z klientem, angażuje się i dba o to, aby klient był zadowolony.
Gabriel Dymowski CEO, DoxyChain
Gabriel Dymowski, CEO
Marcin Słomski Managing Partner , Private Venture Partners, Avenir Medical
Fast Forward Solutions jako agencja rekrutacyjna bardzo dobrze zrozumiała nasze potrzeby biznesowe, kulture ̨ organizacyjna ̨ oraz w szybki i efektowny sposo ́b dostarczyło...
Więcej...
Marcin Słomski, Managing Partner
Fast Forward Solutions jako agencja rekrutacyjna bardzo dobrze zrozumiała nasze potrzeby biznesowe, kulturę organizacyjną oraz w szybki i efektowny sposób dostarczyło odpowiednich kandydatów.
We współpracy z FFS widoczna jest bardzo duża determinacja do znalezienia kandydatów, którzy będą dopasowani do potrzeb firmy. To jest niewątpliwy plus i bez wahania mogę polecić wsparcie zespołu FSS w procesach rekrutacyjnych w obszarach IT/E-Commerce
Marcin Słomski Managing Partner , Private Venture Partners, Avenir Medical
Marcin Słomski, Managing Partner
Marzena Poiret Country Manager, Pearl Convert
Zespół Fast Forward Solutions wykazał się bardzo dobrą znajomością rynku pracy oraz branży IT, dzięki czemu byli w stanie szybko zidentyfikować odpowiednich kandydatów...
Więcej...
Marzena Poiret, Country Manager
Zespół Fast Forward Solutions wykazał się bardzo dobrą znajomością rynku pracy oraz branży IT, dzięki czemu byli w stanie szybko zidentyfikować odpowiednich kandydatów. Ich proces rekrutacji był bardzo rzetelny i skrupulatny, co pozwoliło na wyselekcjonowanie najlepszych kandydatów spośród wielu zgłoszeń. W rezultacie, dzięki ich pomocy, udało nam się zrekrutować pięciu wykwalifikowanych specjalistów, którzy odgrywają kluczową rolę w naszym zespole i przyczyniają się do sukcesu Pearl Convert.
Marzena Poiret Country Manager, Pearl Convert
Marzena Poiret, Country Manager
Jarosław Świgoń COO / Wiceprezes / Budownictwo , ConnThink
Firma FFS realizowała dla nas w ostatnim okresie dość trudny w założeniach proces rekrutacyjny. Jak się okazało nazwa jest zobowiązująca i cały procesu został...
Więcej...
Jarosław Świgoń, COO
Firma FFS realizowała dla nas w ostatnim okresie dość trudny w założeniach proces rekrutacyjny. Jak się okazało nazwa jest zobowiązująca i cały procesu został przeprowadzony bardzo szybko. Skutek – nowy pracownik jest już na naszym pokładzie 👍. Gorąco polecam kontakt i usługi.
Jarosław Świgoń COO / Wiceprezes / Budownictwo , ConnThink
Jarosław Świgoń, COO
Dawid Przespolewski, Head of Business Development, Future Processing
FFS dokładnie zbadało nasze potrzeby, oraz w szybkim tempie zaprezentowało bardzo dobrze dopasowanych do roli kandydatów.
Rekrutacja prowadzona była profesjonalnie, na szczególną...
Więcej...
Dawid Przespolewski, Head of Business Development
FFS dokładnie zbadało nasze potrzeby, oraz w szybkim tempie zaprezentowało bardzo dobrze dopasowanych do roli kandydatów.
Rekrutacja prowadzona była profesjonalnie, na szczególną pochwałę zasguje dbałość o jasną, przejrzystą komunikację oraz sprawną koordynację całego procesu. Polecamy Fast Forward Solutions jako rzetelnego partnera biznesowego w zakresie usług rekrutacyjnych każdej firmie działającej w branży IT, która ceni sobie skuteczne, profesjonalne działania połączone z doskonałą komunikacją
Dawid Przespolewski, Head of Business Development, Future Processing
Dawid Przespolewski, Head of Business Development
Sebastian Szałachowski CEO, Perfect Gym
Z przyjemnością polecam firmę Fast Forward Solutions jako partnera rekrutacyjnego. Współpracowaliśmy w ramach projektu rekrutacji na stanowisko Head of Sales i jestem pod...
Więcej...
Sebastian Szałachowski, CEO
Z przyjemnością polecam firmę Fast Forward Solutions jako partnera rekrutacyjnego. Współpracowaliśmy w ramach projektu rekrutacji na stanowisko Head of Sales i jestem pod wrażeniem ich profesjonalizmu oraz skuteczności w procesie poszukiwania odpowiedniego kandydata. Fast Forward Solutions dokonało bardzo dobrej kwalifikacji kandydatów co w stanowiskach sprzedażowych stanowi znaczący atut. Kandydaci, byli idealnie dopasowani do naszych wymagań. Ich szybka reakcja i doskonała komunikacja były nieocenione w całym procesie. Polecam Fast Forward Solutions wszystkim firmom, które szukają zaangażowanego i skutecznego partnera rekrutacyjnego.
Sebastian Szałachowski CEO, Perfect Gym
Sebastian Szałachowski, CEO
Michał Kowalczyk, Właściciel, Grupa Familijna
Jesteśmy klientem Fast Forward Solutions i cenimy sobie współpracę z Tomkiem Bożyczko.
FFS dobrze rozumiało nasze potrzeby biznesowe oraz naszą kulturę organizacyją co pozwoliło...
Więcej...
Michał Kowalczyk Właściciel
Jesteśmy klientem Fast Forward Solutions i cenimy sobie współpracę z Tomkiem Bożyczko.
FFS dobrze rozumiało nasze potrzeby biznesowe oraz naszą kulturę organizacyją co pozwoliło szybko zapewnić nam dobrze dopasowanych kandydatów.
Fast Forward Solutions jest pierwszą agencją, którą wybraliśmy i bez wahania poleciłbym każdemu ich wsparcie w procesach rekrutacyjnych w obszarach IT
Michał Kowalczyk, Właściciel, Grupa Familijna
Michał Kowalczyk Właściciel
Grzegorz Pyzel Vice President @ 7N Poland & India, 7N
FFS doskonale rozumie naszą kulturę organizacyjną oraz wartości, którymi się kierujemy, co przekłada się na szybkie prezentowanie wysokiej jakości kandydatów na bardzo trudnym...
Więcej...
Grzegorz Pyzel, Vice President
FFS doskonale rozumie naszą kulturę organizacyjną oraz wartości, którymi się kierujemy, co przekłada się na szybkie prezentowanie wysokiej jakości kandydatów na bardzo trudnym rynku IT. Profesjonalna realizacja własnych obowiązków, skuteczność działania, zrozumienie naszych potrzeb oraz wzorowa komunikacja pozwala nam rekomendować Fast Forward Solutions jako partnera rekrutacyjnego.
Grzegorz Pyzel Vice President @ 7N Poland & India, 7N
Grzegorz Pyzel, Vice President
Wojtek Wrzaskała,  Fitatu.com, Vitalia.com
Jestem bardzo zadowolony z rekrutacji, jaką Tomek/FFS dla nas zrobiło. Z ręką na sercu mogę Tomka polecić. Dobrze zainwestowane pieniądze!
Wojtek Wrzaskała, CEO
Jestem bardzo zadowolony z rekrutacji, jaką Tomek/FFS dla nas zrobiło. Z ręką na sercu mogę Tomka polecić. Dobrze zainwestowane pieniądze!
Wojtek Wrzaskała,  Fitatu.com, Vitalia.com
Wojtek Wrzaskała, CEO
Piotr Sztąborowski, Safilo Polska
I am very happy to recommend Fast Forward Solutions as a recruitment partner. In just one month they have helped us build a strong sales ...
Więcej...
Piotr Sztąborowski, Country Manager
I am very happy to recommend Fast Forward Solutions as a recruitment partner. In just one month they have helped us build a strong sales department in Poland. Their professionalism, speed and efficiency are invaluable. We highly recommend FFS to any company looking for recruitment support!  
Piotr Sztąborowski, Safilo Polska
Piotr Sztąborowski, Country Manager
Monika Kostecka HR Business Partner , Sigma Connectivity
Jako HR Business Partner, pragnę podzielić się pozytywnymi doświadczeniami ze współpracy z Fast Forward Solutions w procesie...
Więcej...
Monika Kostecka, HR Business Partner
Jako HR Business Partner, pragnę podzielić się pozytywnymi doświadczeniami ze współpracy z Fast Forward Solutions w procesie rekrutacji na stanowisko International Business Development Manager.
Zespół z Fast Forward Solutions wykazał się nie tylko dogłębną wiedzą o branży, ale również imponującą zdolnością do identyfikacji kandydatów, którzy odpowiadali wymaganemu doświadczeniu. Otrzymaliśmy też duże wsparcie na etapie konstruowania stanowiska: Tomasz dostarczył nam wiele informacji, które pomogły określić najważniejsze punkty roli Sales.  
Dzięki zaangażowaniu Fast Forward Solutions udało nam się zatrudnić kandydata, który w krótkim czasie zaczął wpływać na rozwój naszych strategii sprzedażowych. Polecam Fast Forward Solutions jako partnera w procesie rekrutacji. Ich wiedza specjalistyczna, bogata baza kontaktów i zaangażowanie w poszukiwanie najlepszych talentów stanowią cenne wsparcie dla każdej organizacji, która pragnie wzmocnić swój zespół.
Monika Kostecka HR Business Partner , Sigma Connectivity
Monika Kostecka, HR Business Partner

Skontaktuj się z nami

1 + 12 =