Fast Forward Solutions

#TalentforGrowth

Firma rekrutacyjna Fast Forward Solutions Executive Search.. Jesteśmy specjalistami w rekrutacji cyfrowej i technologicznej, rozumiejąc wyzwania biznesowe z obszarów technologii, finansów i sprzedaży. Wspieramy pracodawców w znajdowaniu najlepszych talentów i zachęcamy kandydatów do budowania ekscytujących karier.

Radykalnie odmienne podejście do poszukiwania najlepszych kandydatów, rekrutacji i doradztwa w zakresie talentów

Fast Forward Solutions jest firmą Executive Search, która specjalizuje się we współpracy z firmami internetowymi i technologicznymi w celu budowania światowej klasy zespołów zarządzających.

Wierzymy, że kluczem do sukcesu executive search jest właściwe ustalenie szczegółów – czy to podczas identyfikacji, przyciągania, oceny czy też zamykania kandydatów – dbamy o wszystkie te elementy w procesie wyszukiwania. Zapewniamy naszym klientom doradztwo, które ogranicza ryzyko związane z każdym procesem rekrutacji. W FFS jesteśmy po to, aby zarówno wysłuchać Państwa wymagań, jak i doradzić, jak najlepiej znaleźć, przyciągnąć i ocenić właściwych kandydatów.

agencja FFS rekrutacja it
agencja FFS rekrutacja it
agencja rekrutacyjna it

Poprzez stworzenie odpowiedniego procesu i skuteczne przeprowadzenie projektu rekrutacyjnego, możemy znacznie zwiększyć Twoje szanse na znalezienie i przyciągnięcie najlepszych ludzi. Nasza sieć oraz narzędzia  pozwala nam na stworzenie właściwej strategii dla każdego klienta, wykorzystując własne badania i źródła branżowe w celu zidentyfikowania najbardziej odpowiednich firm w sektorze oraz prowadzenia skutecznego i ukierunkowanego procesu poszukiwania. Takie podejście pozwala nam szybko skoncentrować się i skontaktować z najbardziej odpowiednimi kandydatami, aby spełnić specyficzne wymagania naszych klientów.

Dzięki naszemu autorskiemu ośmiostopniowemu procesowi  IMPACT SEARCH ™ nasze usługi rekrutacyjne dostarczają dopasowanych do roli najwyższej jakości  kandydatów – średnio w ciągu 14 dni!

Firma rekrutacyjna FFS Proces Impact Search

Jak możemy pomóc?

Nasza firma rekrutacyjna Fast Forward Solutions zapewni usługę doradztwa personalnego o dużej wartości z atrakcyjnym budżetem, przyciągamy i zarządzamy kandydatami dzięki naszej usłudze rekrutacji executive search./direct search.

Nasze usługi usprawniają tradycyjny proces rekrutacji, dostarczając wysokiej jakości kandydatów na rynku pracy w bardzo szybkim czasie 14 dni.

Korzystamy z kombinacji oprogramowania do zarządzania opartego na chmurze, bardzo efektywnych narzędzi do pozyskiwania kandytatów zasilanych przez AI  oraz naszych  wewnętrznych umiejętności rekrutacyjnych, aby dotrzeć do najlepszych talentów na rynku, umożliwiając szybkie otrzymywanie aplikacji i obniżenie kosztów na zatrudnienia.

Dzięki ponad 35-letniemu doświadczeniu w naszej przestrzeni nasi specjaliści zbudowali sieć kontaktów oraz wiedzy, jak przygotować ofertę pracy, aby przyciągnąć jak najlepszych kandydatów. 

Wybierz właściwą opcję dla Ciebie

 

N
Doradztwo przy stworzeniu EVP (Employee Value Proposition)
N

Dotarcie do “Pasywnych kandydatów” oraz najlepszych pracowników konkurencji

N
Efektywna sprzedaż Twojego “przesłania” do pasywnych kandydatów, z informacja dlaczego powinni dołączyć do Twojej organizacji
N
Pełna poufność oraz realizacja poufnych projektów
N
Doradztwo przy przygotowanie atrakcyjnej oferty pracy dla kandydata oraz asysta przy wypowiedzeniu u starego pracodawcy
N
Pełne zaangażowanie w projekt oraz możliwość kontaktu 365/24/7 z nami

Zaufali nam 

To nie jest kolejna firma rekrutacyjna it…

Firma_rekrutacyjna_Fast_forward_solutions_Tech_Driven_Recruitment_agency_icon_13-min

Gwarancja na zatrudnionych kandydatów

Na każdego rekomendowanego przez Fast Forward Solutions kandydata oferujemy długą gwarancje zatrudnienia 3-12 miesięcy. Oznacza to, że w przypadku rozwiązania umowy z kandydatem FFS rekrutuje w ramach gwarancji następnego dopasowanego kandydata bez kosztów dla Klienta

firma rekrutacyjna

Najnowsze narzędzia rekrutacyjne

Wszyscy Twoi kandydaci są zapisani dla Ciebie w łatwej w obsłudze aplikacj, ocenionej jako #1 ATS/CRM przez firmę Gartner. Pozwala to śledzić aplikacje, a także planować  rozmowy kwalifikacyjne, umożliwiając znaczące usprawnienie procesu rekrutacji.

Fast_forward_solutions_Tech_Driven_Recruitment_agency_icon_15-min

Szybko i efektywnie dopasowani kandydaci w 14 dni

Najlepszą częścią naszej usługi rekrutacji online jest to, że działamy szybko operując w atrakcyjnym finansowo budżecie. Nasz średni czas prezentacji dopasowanych kandydatów to 14 dni! Jest  to możliwe dzięki użyciu najnowszych narzędzi sourcingowych i rekrutacyjnych dostępnych na rynku.

firma rekrutacyjna

Specjalizacja sektorowa

Jesteśmy jedyną agencją rekrutującą w ramach stałej opłaty, która specjalizuje się w tworzeniu niestandardowych kampanii rekrutacyjnych dla sektora, w którym rekrutujesz. Obejmuje sprzedaż, cyfrowy marketing, IT, administrację, finanse, HR i wiele innych.

Firma rekrutacyjna

Wypracowanie i sprzedaż Twojego “przesłania”

Kiedy rozpoczynamy nasz IMPACT SEARCH PROCES, wypracowujemy z Klientem specyficzne przesłanie dla pasywnych kandydatów którą przekazujemy i sprzedajemy twoją kandydatom. Na rynku pracownika w branży IT jest to bardzo ważny element sprowadzania najlepszych talentów na pokład.

Linkedin top 5% recruiter worldwide

Ekspertyza w sourcingu

Fast Forward Solutions oraz Tomasz – otrzymali  od Linkedin wyróżnienie dołączając do najlepszych 5% rekruterów na świecie używających Linkedin. Jesteśmy wykwalifikowani w znajdowaniu najlepszych talentów. Kandydaci chętnie z nami rozmawiają, ponieważ rozumiemy ich biznes i przez to jesteśmy wiarygodni.

Co mówią nasi Klienci…