Fast Forward Solutions

#TalentforGrowth

Firma rekrutacyjna Fast Forward Solutions Executive Search.. Jesteśmy specjalistami w rekrutacji cyfrowej i technologicznej, rozumiejąc wyzwania biznesowe z obszarów technologii, finansów i sprzedaży. Wspieramy pracodawców w znajdowaniu najlepszych talentów i zachęcamy kandydatów do budowania ekscytujących karier.

Tworzymy trwałe relacje – zadowolenie Klienta i Kandydata na pierwszym miejscu!

Jesteśmy wiodącą firmą zajmującą się rekrutacją kandydatów na stanowiska kierownicze i zarządcze. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości usług poszukiwania i selekcji kandydatów, które odpowiadają potrzebom naszych klientów

Wierzymy, że kluczem do sukcesu executive search jest właściwe ustalenie szczegółów – czy to podczas identyfikacji, przyciągania, oceny czy też zamykania kandydatów – dbamy o wszystkie te elementy w procesie wyszukiwania. Zapewniamy naszym klientom doradztwo, które ogranicza ryzyko związane z każdym procesem rekrutacji. W Fast Forward Solutions jesteśmy po to, aby zarówno wysłuchać Państwa wymagań, jak i doradzić, jak najlepiej znaleźć, przyciągnąć i ocenić właściwych kandydatów.

Działamy w różnych branżach i obszarach funkcjonalnych, umożliwiając nam znalezienie najlepszych talentów, którzy pasują do unikalnych wymagań Twojej organizacji. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dyrektora generalnego, prezesa, członka zarządu czy innego kluczowego lidera, możesz polegać na naszym doświadczeniu i wiedzy

Obejrz film dlaczego warto rozważyć usługę Executive Search

Trust

Czego mogę oczekiwać od Fast Forward Solutions przy projekcie Executive Search?

Gwarancja na zatrudnionych kandydatów

W związku z wysokim standardem naszych usług oraz w celu zbudowania partnerskiej, długiej  współpracy opartej na zaufaniu i lojalności, udzielamy naszym klientom 6-12 miesięcznej gwarancji na każdego kandydata zatrudnionego z naszej rekomendacji.

Przegląd rynku kandydatów

Kompletny przegląd rynku — kontaktujemy się z każdym kandydatem, nawet tymi, którzy nie myślą o zmianie pracy.

Wartość dodana — pełne informacje o dostępności menedżerów, ich oczekiwaniach finansowych, gotowości do zmian pracy i postrzeganiu Twojej firmy

Pełna poufność

Wszystkie nasze działania w ramach Executive Search są oparte na etyce zawodowej i zobowiązaniu do zachowania najwyższych standardów poufności. Dzięki temu tworzymy zaufaną relację zarówno z naszymi Klientami, jak i kandydatami, co umożliwia nam skuteczną realizację celów rekrutacyjnych i budowanie trwałych relacji z obiema stronam

Najlepsi dostępni kandydaci na rynku

Aby to się udało używamy najbardziej skutecznej metody mapowania rynku kandydatów wraz z użyciem medodologii Direct Search.

Możemy znaleźć osoby z największą wiedzą, doświadczeniem, dopasowanych do DNA Twojej firmy, a także przekonać tych, którzy nie są przekonani do rozmowy.

Dbałość o wizerunek

Dbałość o wizerunek Twojej firmy na rynku – Twoje projekty będą prowadzone przez najbardziej doświadczonych konsultantów.

Koszty - każdy projekt wyceniamy indywidualnie, zaproponujemy różne modele współpracy efektywne kosztowo

Nasze wynagrodzenie może być określone jako procent  rocznego wynagrodzenia kandydata/kandydatki lub jako stała kwota.

Poprzez stworzenie odpowiedniego procesu i skuteczne przeprowadzenie projektu rekrutacyjnego executive search, możemy znacznie zwiększyć Twoje szanse na znalezienie i przyciągnięcie najlepszych ludzi. Nasza sieć oraz narzędzia  pozwala nam na stworzenie właściwej strategii dla każdego klienta, wykorzystując własne badania i źródła branżowe w celu zidentyfikowania najbardziej odpowiednich firm w sektorze oraz prowadzenia skutecznego i ukierunkowanego procesu poszukiwania. Takie podejście pozwala nam szybko skoncentrować się i skontaktować z najbardziej odpowiednimi kandydatami, aby spełnić specyficzne wymagania naszych klientów.

Dzięki naszemu autorskiemu ośmiostopniowemu procesowi  IMPACT SEARCH ™ nasze usługi rekrutacyjne dostarczają dopasowanych do roli najwyższej jakości  kandydatów – średnio w ciągu 14 dni!

Firma rekrutacyjna FFS Proces Impact Search

Zaufali nam 

Co mówią nasi Klienci…