Technologia napędza cyfrową transformację

...ale tylko wtedy, gdy zarządzają nią właściwi ludzie

 

Witamy w butikowej firmie Executive Search, której celem jest pomaganie klientom w szybkim zatrudnieniu ekspertów technologicznych i kierowniczej kadry zarządzającej w obszarach IT | E-Commerce | Digital Marketing | Sales|

Skutecznie rekrutujemy od 2017 roku

Fast Forward Solutions oferuje usługi rekrutacyjne i outsourcingowe dla firm z branży IT, digital marketingu, finansów, inżynierii oraz  sprzedaży. Rozumiemy, że znalezienie odpowiedniego kandydata dla Twojej firmy może być trudne, dlatego poświęcamy czas na poznanie Ciebie i Twoich potrzeb. Następnie niestrudzenie pracujemy nad znalezieniem najlepszych dostępnych talentów, czy to poprzez naszą rozległą sieć kontaktów, czy też korzystając z naszych najnowocześniejszych narzędzi wyszukiwania. Jesteśmy z Gdańska działając w całej Polsce jak i międzynarodowo.

Naszym celem jest pomóc Ci w szybkim i łatwym znalezieniu idealnego kandydata, abyś mógł skupić się na tym, co robisz najlepiej – na prowadzeniu firmy. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy pomóc Ci znaleźć idealnego pracownika!

Nasze usługi

Recruitment as a Service

Wynajęcie rekrutera na 1 projekt.

Rekrutacje poufne

Całkowita dyskrecja dla klienta i kandydatów

Recruitment Process Outsourcing (RPO)

Wynajęcie rekrutera na kilka projektów

Team Extension

Outsourcing specjalistów

U

Rekrutacja na stałe

Direct Search 

Executive Search

Rekrutacja kadry zarządzającej

0Średni czas trwania projektu w dniach
0Zatrudnionych specjalistów
1Projektów rekrutacyjnych
50Skutecznośc naszych rekrutacji w %

Nasz zespół

Firmą Fast Forward Solutions kieruje  Tomek Bożyczko – doświadczony lider pracujący na rynkach międzynarodowych w obszarach nowych technologii, sprzedaży, marketingu i finansów. Specjalizujemy się w executive search, wykorzystując naszą rozległą międzynarodową sieć liderów i ponad 25-letnie doświadczenie w branży.

Tomek wnosi dogłębne zrozumienie wyjątkowych wyzwań związanych z technologią i przywództwem w organizacjach

Oferujemy dostosowane do potrzeb, oparte na danych usługi executive search, wykorzystując nasze silne międzynarodowe sieci kontaktów, aby zapewnić naszym Klientom  firmie wyjątkowe przywództwo, którego potrzebuje do rozwoju.

Tomek Bożyczko

Tomek Bożyczko - CEO

Twoja firma to sukces, który czeka, aby się wydarzyć. Kluczowe jest jednak znalezienie odpowiednich liderów nastawionych na rozwój, którzy pomogą Ci w tym skoku. Nasza metoda poszukiwania kadr kierowniczych została stworzona, aby zidentyfikować i przyciągnąć dla Ciebie takich liderów. Bez względu na to, z jakim wyzwaniem rekrutacyjnym się mierzysz, chętnie o nim usłyszę. Zapraszam do kontaktu w dowolnym czasie”

Dlaczego Fast Forward Solutions 

Jesteśmy agencją butikową, a nie dużą sieciówką

Co to oznacza dla Ciebie? Każdy Klient jest dla nas równie ważny. Otoczymy Cię indywidualną i troskliwą opieką. Dołożymy wszelkich starań, aby zrozumieć Twój biznes. Przeprowadzimy rekrutację tak, byś Ty nie musiał się nią dłużej martwić.

Gwarancja na zatrudnionych kandydatów

W związku z wysokim standardem naszych usług oraz w celu zbudowania partnerskiej, długiej  współpracy opartej na zaufaniu i lojalności, udzielamy naszym klientom 3-6 miesięcznej gwarancji na każdego kandydata zatrudnionego z naszej rekomendacji.

Rozumiemy Twój biznes

Ponieważ wszyscy konsultanci FFS wywodzą się z biznesu jesteśmy w stanie zrozumieć Twój model biznesowy i tak dostosować wymagania dla kandydatów aby zarekomendować naszym zdaniem najlepiej dopasowanych. Obejmuje to nowoczesną sprzedaż, cyfrowy marketing, IT, administrację, finanse, HR i wiele innych.

Jakość - naszym głównym zadaniem jest znalezienie dobrze dopasowanych kandydatów

Używamy skutecznej metody mapowania rynku kandydatów i Direct Search, oszczędzając klientom czas na przeglądanie CV i spotkania z niewłaściwymi kandydatami. Stosujemy najnowocześniejsze narzędzia digital marketingowe i rekrutacyjne.

Czas to pieniądz!

Ze względu na wysoki poziom specjalizacji oraz zmapowanemu rynkowi kandydatów, mamy możliwość szybkiego dotarcia do najbardziej dopasowancyh kandydatów w ciągu kilku dni. 

Koszty - każdy projekt wyceniamy indywidualnie, zaproponujemy różne modele współpracy efektywne kosztowo

Koszty projektu zależą od profilu potencjalnego kandydata, miejsca stanowiska w hierarchii organizacyjnej oraz charakterystyki rynku, na którym będziemy poszukiwać danego kandydata.  Dzięki nam, ograniczą Państwo koszty rekrutacji nawet do 65%.

Sprawdź co mówią o nas klienci 

Daniel Moore Director and Head of Commercial Operations - APAC & EMEA, Datto Inc.
Znam FFS od kilku lat. Tom z FFS jest doskonałym strategiem, identyfikuje możliwości i dostarcza obiecane wyniki. Uważam, że Tom jest...
Więcej...
Daniel Moore, Director and Head of Commercial Operations - APAC & EMEA
Znam FFS od kilku lat. Tom z FFS jest doskonałym strategiem, identyfikuje możliwości i dostarcza obiecane wyniki. Uważam, że Tom jest innowacyjnym liderem, który oferuje kreatywne rozwiązania w zakresie rekrutacji sprzedaży oraz planowania wynagrodzeń. Ma doskonałe umiejętności networkingowe, których używał do pozyskiwania zasobów i skutecznych rekrutacji.
Daniel Moore Director and Head of Commercial Operations - APAC & EMEA, Datto Inc.
Daniel Moore, Director and Head of Commercial Operations - APAC & EMEA
Gabriel Dymowski CEO, DoxyChain
Tomasz to profesjonalista w swojej dziedzinie, dostępność wysokiej klasy specjalistów w tak krótkim czasie jest naprawdę imponująca. Z Tomaszem poszukiwaliśmy osoby na stanowisko...
Więcej...
Gabriel Dymowski, CEO
Tomasz to profesjonalista w swojej dziedzinie, dostępność wysokiej klasy specjalistów w tak krótkim czasie jest naprawdę imponująca. Z Tomaszem poszukiwaliśmy osoby na stanowisko Head of Sales, Tomasz w przeciągu tygodnia przygotował kandydatów spełniających nasze wymagania, a my jako zespół DoxyChain mieliśmy komfort, że mogliśmy wybierać z samych najlepszych. Zdecydowanie polecam współpracę z Tomaszem, jest to osoba, która pracuje blisko z klientem, angażuje się i dba o to, aby klient był zadowolony.
Gabriel Dymowski CEO, DoxyChain
Gabriel Dymowski, CEO
Marcin Słomski Managing Partner , Private Venture Partners, Avenir Medical
Fast Forward Solutions jako agencja rekrutacyjna bardzo dobrze zrozumiała nasze potrzeby biznesowe, kulture ̨ organizacyjna ̨ oraz w szybki i efektowny sposo ́b dostarczyło...
Więcej...
Marcin Słomski, Managing Partner
Fast Forward Solutions jako agencja rekrutacyjna bardzo dobrze zrozumiała nasze potrzeby biznesowe, kulturę organizacyjną oraz w szybki i efektowny sposób dostarczyło odpowiednich kandydatów.
We współpracy z FFS widoczna jest bardzo duża determinacja do znalezienia kandydatów, którzy będą dopasowani do potrzeb firmy. To jest niewątpliwy plus i bez wahania mogę polecić wsparcie zespołu FSS w procesach rekrutacyjnych w obszarach IT/E-Commerce
Marcin Słomski Managing Partner , Private Venture Partners, Avenir Medical
Marcin Słomski, Managing Partner
Marzena Poiret Country Manager, Pearl Convert
Zespół Fast Forward Solutions wykazał się bardzo dobrą znajomością rynku pracy oraz branży IT, dzięki czemu byli w stanie szybko zidentyfikować odpowiednich kandydatów...
Więcej...
Marzena Poiret, Country Manager
Zespół Fast Forward Solutions wykazał się bardzo dobrą znajomością rynku pracy oraz branży IT, dzięki czemu byli w stanie szybko zidentyfikować odpowiednich kandydatów. Ich proces rekrutacji był bardzo rzetelny i skrupulatny, co pozwoliło na wyselekcjonowanie najlepszych kandydatów spośród wielu zgłoszeń. W rezultacie, dzięki ich pomocy, udało nam się zrekrutować pięciu wykwalifikowanych specjalistów, którzy odgrywają kluczową rolę w naszym zespole i przyczyniają się do sukcesu Pearl Convert.
Marzena Poiret Country Manager, Pearl Convert
Marzena Poiret, Country Manager
Jarosław Świgoń COO / Wiceprezes / Budownictwo , ConnThink
Firma FFS realizowała dla nas w ostatnim okresie dość trudny w założeniach proces rekrutacyjny. Jak się okazało nazwa jest zobowiązująca i cały procesu został...
Więcej...
Jarosław Świgoń, COO
Firma FFS realizowała dla nas w ostatnim okresie dość trudny w założeniach proces rekrutacyjny. Jak się okazało nazwa jest zobowiązująca i cały procesu został przeprowadzony bardzo szybko. Skutek – nowy pracownik jest już na naszym pokładzie 👍. Gorąco polecam kontakt i usługi.
Jarosław Świgoń COO / Wiceprezes / Budownictwo , ConnThink
Jarosław Świgoń, COO
Dawid Przespolewski, Head of Business Development, Future Processing
FFS dokładnie zbadało nasze potrzeby, oraz w szybkim tempie zaprezentowało bardzo dobrze dopasowanych do roli kandydatów.
Rekrutacja prowadzona była profesjonalnie, na szczególną...
Więcej...
Dawid Przespolewski, Head of Business Development
FFS dokładnie zbadało nasze potrzeby, oraz w szybkim tempie zaprezentowało bardzo dobrze dopasowanych do roli kandydatów.
Rekrutacja prowadzona była profesjonalnie, na szczególną pochwałę zasguje dbałość o jasną, przejrzystą komunikację oraz sprawną koordynację całego procesu. Polecamy Fast Forward Solutions jako rzetelnego partnera biznesowego w zakresie usług rekrutacyjnych każdej firmie działającej w branży IT, która ceni sobie skuteczne, profesjonalne działania połączone z doskonałą komunikacją
Dawid Przespolewski, Head of Business Development, Future Processing
Dawid Przespolewski, Head of Business Development
Sebastian Szałachowski CEO, Perfect Gym
Z przyjemnością polecam firmę Fast Forward Solutions jako partnera rekrutacyjnego. Współpracowaliśmy w ramach projektu rekrutacji na stanowisko Head of Sales i jestem pod...
Więcej...
Sebastian Szałachowski, CEO
Z przyjemnością polecam firmę Fast Forward Solutions jako partnera rekrutacyjnego. Współpracowaliśmy w ramach projektu rekrutacji na stanowisko Head of Sales i jestem pod wrażeniem ich profesjonalizmu oraz skuteczności w procesie poszukiwania odpowiedniego kandydata. Fast Forward Solutions dokonało bardzo dobrej kwalifikacji kandydatów co w stanowiskach sprzedażowych stanowi znaczący atut. Kandydaci, byli idealnie dopasowani do naszych wymagań. Ich szybka reakcja i doskonała komunikacja były nieocenione w całym procesie. Polecam Fast Forward Solutions wszystkim firmom, które szukają zaangażowanego i skutecznego partnera rekrutacyjnego.
Sebastian Szałachowski CEO, Perfect Gym
Sebastian Szałachowski, CEO
Michał Kowalczyk, Właściciel, Grupa Familijna
Jesteśmy klientem Fast Forward Solutions i cenimy sobie współpracę z Tomkiem Bożyczko.
FFS dobrze rozumiało nasze potrzeby biznesowe oraz naszą kulturę organizacyją co pozwoliło...
Więcej...
Michał Kowalczyk Właściciel
Jesteśmy klientem Fast Forward Solutions i cenimy sobie współpracę z Tomkiem Bożyczko.
FFS dobrze rozumiało nasze potrzeby biznesowe oraz naszą kulturę organizacyją co pozwoliło szybko zapewnić nam dobrze dopasowanych kandydatów.
Fast Forward Solutions jest pierwszą agencją, którą wybraliśmy i bez wahania poleciłbym każdemu ich wsparcie w procesach rekrutacyjnych w obszarach IT
Michał Kowalczyk, Właściciel, Grupa Familijna
Michał Kowalczyk Właściciel
Grzegorz Pyzel Vice President @ 7N Poland & India, 7N
FFS doskonale rozumie naszą kulturę organizacyjną oraz wartości, którymi się kierujemy, co przekłada się na szybkie prezentowanie wysokiej jakości kandydatów na bardzo trudnym...
Więcej...
Grzegorz Pyzel, Vice President
FFS doskonale rozumie naszą kulturę organizacyjną oraz wartości, którymi się kierujemy, co przekłada się na szybkie prezentowanie wysokiej jakości kandydatów na bardzo trudnym rynku IT. Profesjonalna realizacja własnych obowiązków, skuteczność działania, zrozumienie naszych potrzeb oraz wzorowa komunikacja pozwala nam rekomendować Fast Forward Solutions jako partnera rekrutacyjnego.
Grzegorz Pyzel Vice President @ 7N Poland & India, 7N
Grzegorz Pyzel, Vice President
Wojtek Wrzaskała,  Fitatu.com, Vitalia.com
Jestem bardzo zadowolony z rekrutacji, jaką Tomek/FFS dla nas zrobiło. Z ręką na sercu mogę Tomka polecić. Dobrze zainwestowane pieniądze!
Wojtek Wrzaskała, CEO
Jestem bardzo zadowolony z rekrutacji, jaką Tomek/FFS dla nas zrobiło. Z ręką na sercu mogę Tomka polecić. Dobrze zainwestowane pieniądze!
Wojtek Wrzaskała,  Fitatu.com, Vitalia.com
Wojtek Wrzaskała, CEO
Piotr Sztąborowski, Safilo Polska
I am very happy to recommend Fast Forward Solutions as a recruitment partner. In just one month they have helped us build a strong sales ...
Więcej...
Piotr Sztąborowski, Country Manager
I am very happy to recommend Fast Forward Solutions as a recruitment partner. In just one month they have helped us build a strong sales department in Poland. Their professionalism, speed and efficiency are invaluable. We highly recommend FFS to any company looking for recruitment support!  
Piotr Sztąborowski, Safilo Polska
Piotr Sztąborowski, Country Manager
Monika Kostecka HR Business Partner , Sigma Connectivity
Jako HR Business Partner, pragnę podzielić się pozytywnymi doświadczeniami ze współpracy z Fast Forward Solutions w procesie...
Więcej...
Monika Kostecka, HR Business Partner
Jako HR Business Partner, pragnę podzielić się pozytywnymi doświadczeniami ze współpracy z Fast Forward Solutions w procesie rekrutacji na stanowisko International Business Development Manager.
Zespół z Fast Forward Solutions wykazał się nie tylko dogłębną wiedzą o branży, ale również imponującą zdolnością do identyfikacji kandydatów, którzy odpowiadali wymaganemu doświadczeniu. Otrzymaliśmy też duże wsparcie na etapie konstruowania stanowiska: Tomasz dostarczył nam wiele informacji, które pomogły określić najważniejsze punkty roli Sales.  
Dzięki zaangażowaniu Fast Forward Solutions udało nam się zatrudnić kandydata, który w krótkim czasie zaczął wpływać na rozwój naszych strategii sprzedażowych. Polecam Fast Forward Solutions jako partnera w procesie rekrutacji. Ich wiedza specjalistyczna, bogata baza kontaktów i zaangażowanie w poszukiwanie najlepszych talentów stanowią cenne wsparcie dla każdej organizacji, która pragnie wzmocnić swój zespół.
Monika Kostecka HR Business Partner , Sigma Connectivity
Monika Kostecka, HR Business Partner

Zaufali nam

 

 

Fast Forward Solutions – Twoje źródło najlepszych specjalistów

Fast Forward Solutions specjalizuje się w usługach rekrutacyjnych w obszarach IT, e-commerce, sprzedaży oraz marketingu. Nasza rygorystyczna metodologia łączy profilowanie ról, executive search oraz ocenę kandydatów, wspartą usługami doradczymi. Dzięki temu gwarantujemy skuteczność i szybkie pozyskiwanie najlepszych talentów na rynku. Dzięki naszemu wsparciu każda firma może zwiększyć sprzedaż, obniżyć koszty operacyjne, poprawić efektywność zarządzania zasobami ludzkimi i wzmocnić zaufanie inwestorów.